Niby zapisałem się na #wykopparty w Poznaniu ale nigdy nie byłem na żadnym i nie wiem czego się spodziewać. Powiedzcie mi jak jest na takich imprezach. Bardzo wszyscy się spinają czy raczej pełen luzik? Fotorelacje mogą być przekłamane. Boję się, że straszne wariactwo się odbywa na tych spędach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

DeXteR25
- 1

etiopia
- 1
@DeXteR25: Myślałem, że lenny powie Ci wszystko. ;-)

DeXteR25
- 1
@worldmaster: Skoro tak mówisz. To chyba zaryzykuję. Spokojny człowiek ze mnie raczej dlatego pytam rozpoznawczo.
Elo Mirki! To jak? czy taki #twfnogf jak ja, czy taka #stulejacontent jak ja może z dumą zawitać na #wykopparty albo #wykopiwo i liczyć na ładne #rozowepaski też #tfwnobf i chętne zmienić swój stan cywilny?
- 1
@Zydomasoneria: Dziękuję ci Mirku. Twój nick sugeruje chęć zasilenia szeregów PPNS. Jednocześnie informuję, że ostudziłeś mój zapał, by pojawiać się na tego typu imprezach.
@PolskaPartiaNarodowoSocjalistyczna: Jak masz nie daleko i nie masz innych planów na ten wieczór to na Twoim miejscu bym się pojawił bo zwykle jest fajna impreza ale na poznanie wolnego różowego są małe. Chociaż jeszcze mniejsze na wygranie 6 w lotka a jednak ktoś wygrywa :).
zapowiada się o wiele lepsze melo od tego #wykopparty
INTEGRACJA ROCZNIKA 98 POD PONIATEM
#warszawa #melo #impreza #melanz
INTEGRACJA ROCZNIKA 98 POD PONIATEM
#warszawa #melo #impreza #melanz
- 0
Nie doradzamy podrabiania legitymacji, na wejściu będą one weryfikowane poprzez dedykowany system połączony z serwerami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wszelkie nieprawidłowości będą zgłaszane do komendy stołecznej policji.
@michalinoq: Pszypał, stary.
@michalinoq: Ciekawe, czy zgłosił imprezę masową, bo jak nie to przypał mocno xD
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10321682_776813379020108_5005992393509048034_o.jpg
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10321682_776813379020108_5005992393509048034_o.jpg
@Zioman: to może być w Sulechowie, nazwa dość podobna i mam blisko, zresztą tam się też urodziłem.
źródło: comment_nR51Sh7sHBQkUOiY7xYHGvs7j0HmsEBP.jpg
PobierzA może by tak p--------ć to wszystko i wybrać się do Poznania?
Jedzie ktoś z Łodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopparty #lodz
Jedzie ktoś z Łodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopparty #lodz
- 2
@maqs7: O, no to super, zawsze raźniej jechać z jakimś mireczkiem. :) Jest jeszcze trochę czasu, ale powoli zaczynam nad tym myśleć i ewentualnie ogarniać sobie jakiś transport. Myślałam nad PolskimBusem lub zwykłym pociągiem.
- 1
@czlapka: Bezpośrednie pociągi, świetna zabawa z równie świetnymi mireczkami (oho, teraz to sobie pocukrowałam) i brak problemów z powrotem - nad czym jeszcze się zastanawiać? Będę kusić, bo i mnie ktoś skusił. :D
@SiekYersky, pozdrawiam. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@SiekYersky, pozdrawiam. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 11
- 3
- 2
mihau mowił o sobie, przecież to oczywiste...
@urs6: prawidłowo
Jak to jest z #wykopparty, impreza koedukacyjna, czy raczej sausage party?
@duffman: koedukacyjna
W lokalu znajdziecie ponad 20 monitorów LCD
Bo na co dzień tego wykopkom brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopparty
@Felonious_Gru: musimy się czuć swojsko
- 24
- 30
Naszym oficjalnym tagiem zbliżającego się spotkania jest #wykopparty8 - pod tym tagiem publikować będziemy informacje dotyczące poznańskiego party. Wszystkich zainteresowanych imprezą zachęcamy do obserwowania tagu.
A już dzisiaj wystartuje lista z zapisami. Nie przegapcie jej! :-)
#wykop #wykopparty #poznanskiewykopparty #poznan
A już dzisiaj wystartuje lista z zapisami. Nie przegapcie jej! :-)
#wykop #wykopparty #poznanskiewykopparty #poznan
źródło: comment_SgFnMCE3CqMFFnaZeahluSZEHAv4dco5.jpg
Pobierz- 76
Kogo chcecie nabrać tą dziewczyną na grafice? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 12
- 1
Czy na WykoEvent będą robione zapisy na #wykopparty w Poznaniu? A może nie ma w ogóle zapisów :)
- 1
@goblin21: Oficjalnym tagiem Wykop Party w Poznaniu jest #wykopparty8 - pod tym tagiem będziemy szukać Waszych pytań i udzielać na nie odpowiedzi :-) Strona z zapisami wystartuje dzisiaj wieczorem.
- 4
#yorkshirewykopparty - przypomnienie!
#sorekabbey #anglia #uk #emigracja #wykopparty #yorkshire4
Przypominam, że za tydzień w piątek (15.08.2014) w miejscowości Darfield (obok Barnsley) odbędzie się wykop party! Zapraszamy wszystkich! Atrakcje i plany pojawią się na dniach (jak i również dokładniejszy adres). ;)
#sorekabbey #anglia #uk #emigracja #wykopparty #yorkshire4
Przypominam, że za tydzień w piątek (15.08.2014) w miejscowości Darfield (obok Barnsley) odbędzie się wykop party! Zapraszamy wszystkich! Atrakcje i plany pojawią się na dniach (jak i również dokładniejszy adres). ;)
14
Wykop party w Londynie - 23/08/2014
Uwaga, wykopowicze! 23.08.2014 odbędzie się Emigracyjne Wykop party w Londynie - #londonparty
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 96
Kilka informacji na temat zbliżającego się Wykop-Party: spotykamy się 30 sierpnia w Poznaniu w Cooliozum Klub (ul. Św. Marcin 45). Startujemy o godzinie 20.00!
W lokalu znajdziecie ponad 20 monitorów LCD, dancefloor, piłkarzyki, darty, gry planszowe oraz ogromny wybór (aż 120!) piw! A do tego ciekawe konkursy, atrakcyjne nagrody, sympatyczne towarzystwo i wiele innych atrakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rezerwujcie czas, serdecznie zapraszamy! :-)
#wykopparty8 #
W lokalu znajdziecie ponad 20 monitorów LCD, dancefloor, piłkarzyki, darty, gry planszowe oraz ogromny wybór (aż 120!) piw! A do tego ciekawe konkursy, atrakcyjne nagrody, sympatyczne towarzystwo i wiele innych atrakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rezerwujcie czas, serdecznie zapraszamy! :-)
#wykopparty8 #
źródło: comment_32ToiGRrCQomcwX7CEygsVldE6sdfNLh.jpg
Pobierz- 54
- 47
"COCOMO"
@fuurikuuri: Wiemy, że chcielibyście, ale niestety nie mieli wolnych terminów na sierpień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@pupliszki: Obejrzalam wszystkie części XD
- 1
@anonimowy_kot: no i to sie chwali, lepiej oglądać takie coś niz gre o tron dla ubogich
ej @wykop, powiedzcie chociaż gdzie będzie party, bo fajnie byłoby sobie zarezerwować spanie blisko.
#ejejej #wykop #wykopparty #poznanskiewykopparty
#ejejej #wykop #wykopparty #poznanskiewykopparty
@Szarlejowiec: Trwa żałoba po odejściu @maciejkiner a Ty o takie rzeczy pytasz :>
@maciejkiner: ale Ci brzydko w pomarańczce :(
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























