Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 346
Wielka afera o znalezisko o "nieuczciwych firmach". Jak to w ogóle trafiło na główną?! Przecież to nie opisywane firmy są nieuczciwe, tylko autor tekstu jest debilem. Ewentualnie trolling, bo nie wierzę, że normalny człowiek by coś takiego napisał. W skrócie:
1) Olej kujawski. Na opakowaniu napisane, że jest rafinowany, a potem filtrowany na zimno przy butelkowaniu, ale autor czuje się oszukany, bo on myślał, że oni go wyciskają na zimno.
2) Sok Tymbark. Na
1) Olej kujawski. Na opakowaniu napisane, że jest rafinowany, a potem filtrowany na zimno przy butelkowaniu, ale autor czuje się oszukany, bo on myślał, że oni go wyciskają na zimno.
2) Sok Tymbark. Na
- 58
Bardziej mnie ciekawi, co za siano we łbie mieli wykopujący to guano.
@Dutch: to taki protip dla Ciebie: nie zaglądaj w komentarze, bo będziesz musiał założyć bloga i opisać, że wykop pl Cię oszukał, bo myślałeś, że tam jest dyskusja na poziomie, a tak naprawdę to rak :P
- 66
Od kilku godzin popularny jest ten wpis o tym ile to najbogatszych kobiet swoja pozycje uzyskalo dzieki odziedziczeniu fortuny po ojcu. Oczywiscie w komentarzach smieszkowanie bo te #rozowepaski paski takie głupsze i w ogóle na #niebieskiepaski żerujo.
Zauwazyłem ze wsrod plusujacych sa też wypokowi zwolennicy #jkm ale jakoś tak sie przypadkiem złożyło że Korwin jako jeden z najbogatszych polskich europarlamentarzystów wiekszosc swojego majątku zawdzięcza o ironio
Zauwazyłem ze wsrod plusujacych sa też wypokowi zwolennicy #jkm ale jakoś tak sie przypadkiem złożyło że Korwin jako jeden z najbogatszych polskich europarlamentarzystów wiekszosc swojego majątku zawdzięcza o ironio
źródło: comment_EE75g8yChNHQ9Nn7Ew1iJwKpKP72z8D1.jpg
Pobierz@szurszur: No chyba logiczne, że odziedziczyła po rodzicach, skoro była szlachcianką, but thats none of my business :D Tak btw. gdzieś ostatnio czytałem, że najwięcej firm w Polsce zostało założonych lub są prowadzone przez kobiety
- 29
@szurszur: Ale przecież nikt nie neguje, że są też mężczyźni, którzy odziedziczyli pieniądze po kobietach. Tylko, że tam jest podane, że wśród 20 najbogatszych kobiet 19 nie dorobiło się same, co świadczy o jakimś trendzie. A jeden Krul to żaden trend.
Wieczna beka z łaski wykopków na pstrym koniu jeżdżącej xD Znalezisko o Azjacie, który wszedł na jakiś słup elektryczny i go spaliło, pod spodem komentarze w stylu "Musiał być nieźle rozpalony" z milionami plusów, tak bardzo śmieszne xD Teraz na głównej dziewczyna płonie żywcem w restauracji, te same komentarze, ale już milion minusów bo "Ludzka hurr tragedia, dziewczyna durr oszpecona" xD
#oswiadczenie #wykopfejs
#oswiadczenie #wykopfejs
źródło: comment_tn1kvEK8EltS56sWrM1ecgBa4M43k930.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
@Psychopathy_Red: na pstrym kucu
konto usunięte via Android
- 1
@Psychopathy_Red: Śmieją się z Azjaty, bo to przykład skrajnego debilizmu, włazić na słup elektryczny, na którym wiszą przewody pod napięciem. Natomiast sytuacja z dziewczyną w restauracji to nieszczęśliwy wypadek, dlatego śmianie się z tego jest niesmaczne.
Kto jest autorem #wykopfejs ?
źródło: comment_co468JPUUHOW3zJSh1sl77efDqG22g7v.jpg
Pobierz- 12
@CreativePL: Życie
@CreativePL: wolny rynek
- 8
Śmiej się z ludzi co wstawiają zdjęcia swojego jedzenia na Instagram samemu wrzucając fotki do #gotujzwykopem
#wykopfejs
#wykopfejs
źródło: comment_HphujVhfxLIZZeFwL8tQSRtlBw2tr0vB.jpg
Pobierz- 15
@BojtaS: Bo ci co wrzucają na instagrama tego nie gotujo, a #gotujzwykopem jak sama nazwa wskazuje służy do pochwalenia się co ugotowałeś a nie co kupiłeś w starbuniu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Korwin oburzony ze ktos powielił jego numer telefonu ktory chyba nawet on sam gdzies tam kiedys publicznie podal. Jego papuga paragrafami.
A tu przykady gdy KNP bez odpowiedniej zgody wykorzystał w swoich ulotkach herb miasta oraz zdjecie pani fotograf.
Wtedy JKM i inni z KNP tłumaczli sie ze przeciez nie użyli nie swoich obrazów w celach komercyjnych tylko wizieli to co kto sam z własnej woli umiescił w sieci a przecież "siec jest publiczna".
A tu przykady gdy KNP bez odpowiedniej zgody wykorzystał w swoich ulotkach herb miasta oraz zdjecie pani fotograf.
Wtedy JKM i inni z KNP tłumaczli sie ze przeciez nie użyli nie swoich obrazów w celach komercyjnych tylko wizieli to co kto sam z własnej woli umiescił w sieci a przecież "siec jest publiczna".
konto usunięte via iOS
- 0
@szurszur: ok. To ostatnia kwestia. Nacjonalistyczne partie na Ukrainie i osoby nie bedace w tych partiach, ale o takich pogladach. Jaki jest twoj stosunek do nich? Bo na wykopie georgepatton, janusz i reszta uwaza, ze sa przyjazne Polsce co jest bzdura. Czesto przytaczane sa slowa lidera prawego sektora.
- 0
@Stadler: Nie patrze przez pryzmat negatywnych wypowiedzi. Sa tez przyjazne wypowiedzi np. ta z przed kilku dni Jarosza. Ja tez byłem ostrozny np., co do Svobody ale znalazlem wywiad z ich szefem z przez bodaj 5 lat i on mowil to samo o wspolpracy Ukriany z Polska wiec nie jest tak że oni sie wyłacznie przymilaja zeby im pomagac.
W prawym Sektorze sa tez Polacy dowodem na to wideo z
W prawym Sektorze sa tez Polacy dowodem na to wideo z
- 136
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@janusznowak01: Wipler powiedział, że list od kancelarii jest tak samo prawdziwy jak to, że prowadził profil Rafalali ;-)
- 26
@Supercoolljuk2:
Bardzo prosto. Proszę bardzo, oto dowód:
1. Wczoraj @wykop umieszcza wpis, w którym stwierdza co następuje: "Kto otrzymał dziś pismo z kancelarii adwokackiej reprezentującej pana Janusza Korwin-Mikke, w którym nakazano mu w ciągu 24 godzin usunąć komentarze z Wykopu i przekazać dane jednego z użytkowników serwisu, bo jak nie to będzie sąd...
Bardzo prosto. Proszę bardzo, oto dowód:
1. Wczoraj @wykop umieszcza wpis, w którym stwierdza co następuje: "Kto otrzymał dziś pismo z kancelarii adwokackiej reprezentującej pana Janusza Korwin-Mikke, w którym nakazano mu w ciągu 24 godzin usunąć komentarze z Wykopu i przekazać dane jednego z użytkowników serwisu, bo jak nie to będzie sąd...
- 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Basiura: wykop trochę niedopowiedział. Wszyscy myśleli, że chodzi o jakieś oczernianie krula, a tu chodziło o jego numer telefonu
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Stachan: wyklopu co jest nawet zabawne i może celowe
@arczer: bardziej #gimbohumor niż zabawne, a celowe to wiadomo
- 7
Zawsze bawi mnie, gdy wykopki mówią, że nie było prawicowych zbrodniarzy w 20 wieku. Przeważnie dyskusja zamyka się do postaci Adolfa Hitlera, którego uważają za lewaka, "bo socjalizm". Jeżeli jednak zastosujemy tę pokrętną logike (bo oprócz owego socjalizmu niewiele innych jego poglądów/działań wskazuje na lewicowość Hitlera) to w takim razie prawicowym zbrodniarzem będzie człowiek, który wymordował największą liczbę ludzi w minionym wieku, przez historyków nazywany komunistą, czyli Mao Zedong. Stworzył on ideologie
którego uważają za lewaka, "bo socjalizm"
@totek: Pinochet, Franco, dyktatura czarnych pułkowników w Grecji. Co prawda, nie ta sama liga co Hitler, Stalin, albo Mao, ale jednak można ich uznać za dyktatorów.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hipstuhr: tylko KNP!

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W tym momencie nie może tego zabraknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jkm #krul #knp #neuropa #4konserwy #wykopfejs
Kucowskie zaślepienie weszło na jakiś zupełnie nowy level. Niedługo będziecie loda temu dziadowi robili i będziecie mówili, że to wcale nie lód, a nawet jeśli to lód to chapiecie go w zupełnie innym kontekście.
#jkm #krul #knp #neuropa #4konserwy #wykopfejs
- 43
Taka prawda o tagu #programowanie XD
#heheszki #humorobrazkowy #czarnolisto #elektrodacontent #wykopfejs wołam @Sepang (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #humorobrazkowy #czarnolisto #elektrodacontent #wykopfejs wołam @Sepang (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_rIlE0yaFL7dw9477j7ohdJvO2vomskuz.jpg
Pobierz@pogop: #czarnolisto jest za postowanie czegoś co ma tyle wspólnego z programowaniem co słoń ze słoniną
@Viro: PS no i co pójdzie do takiego co płaci 1000 zł za sekunde
- 2
@przemyslany_nick: No wiadomo, będzie konkurencja.
- 6
@kwejkowicz1998: Dobre. Ciekawe smaczki w postaci nicków wykopowiczów w 2015 roku;)
konto usunięte via Android
- 4
@PedroLeon: Ale jest ona w pełni uzasadniona.



















a jak komuś w-------ą to będzie #wykopfejs
#neuropa
#lewakifilozofy