cześć giniemy #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
noleiret
- 8
Nawrocki to faktycznie Polski Trump.
#wybory
#wybory
- 0
#wybory zamiana w late poll o 1 pp na głowę
Nie ma nic piękniejszego niż trzask bólu d--y lewactwa do wieczornej herbatki.
#wybory #bekazlewactwa #4konserwy
#wybory #bekazlewactwa #4konserwy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
- 19
#wybory spokojnie to tylko late poll, RT wygra
@alfonsgajowy mam nadzieję bo mi się wyć chce
- 1
@Mikizord: ok dzięki, tak mi sie p--------o coś. No to Rafał był prezydentem przez 2h? dobry wynik o 2h wiecej jak w 2020
#wybory jaki większy event jest po wyborach, bo nie wiem do bycia specjalistą od czego powinienem zacząć się szykować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrawilnyStevie: golisz głowe i idziesz na pobór xD
#wybory a to nie jest tak że najpierw są liczone mniejsze miejscowości zabite dechami bo tam jest mało do liczenia a dopiero potem głosy tych co się nadawali do pracy w wiekszym mieście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mar-kar-583 Nie. Late poll to nakładka miejsc z exit poll, na rzeczywiste wyniki.
@lizardking_21 Nie jest. Late poll jest oparty na realnym glosowaniu
brawo Polska, udało się #wybory
- 5
Co tam silniczki? Juz zesransko xD #wybory
źródło: temp_file5674733456145854735
Pobierz- 1
@Mein_Kraft: wleciały wyniki late poll z Nawrockim na prowadzeniu i na Poly nastąpiła mijanka, z 65 do 35 przeskoczyło na 45 do 55 xD
Komentarz usunięty przez autora
- 2
#wybory Jaka była różnica procentowa late poll w ostatnich wyborach do finału?
- 13
@lucer: dziwisz sie?
XD ale to wszystko p--------e jutro nie ważne od tego co tam w PKW wyliczą
#wybory
#wybory
- 3
#wybory OGB zrobi late poll czy tylko IPSOS?
@niemczarek_owiecki: zrobił, czekamy
@niemczarek_owiecki: póki co ipsos, ale myślę, że to już wsyatrczy xD
#wybory czyli co? Ludzie sie wstydzili mowic ze na Karola glosowali? Dziwne
@GrochenMochen: co w tym dziwnego?
@GrochenMochen: to som głównie ludzie ze wschodnich wsi, oni nie bedom z jakimiś miastowymi gadać
- 0
#wybory to jest jakiś dramat























Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują kobiety to jest ryk bólu, wściekłości i larum
Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują mężczyzn to jest fajnie, jeszcze wyzwać od cioty i kopnąć takiego mężczyzne
I taka jest sprawiedliwość i logika lewactwa w każdym aspekcie, dlatego i tak prędzej czy później samo by się zaorało.