@Krachu: A nie wiem nie wiem, tyle razy tak sobie rowerem obok jeździłem do siatki pod pas 33, a nawet nie wiedziałem, że tam coś jest. Teraz faktycznie mapa 3D bez cenzury i straszny bardak tak mają z tym recyklingiem.
  • Odpowiedz
zagłębie przemysłu ciężkiego.


@Krachu: przecież tak byłazwykła drukarnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A że podziemia sięgają cholera wie jak daleko to normalna sprawa w każdej zwykłej xrukarni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)(
  • Odpowiedz