Aktywne Wpisy

lewyx +16
Ey ja nawet nie rozumiem bolu d--y o to ze jezeli faktycznie nic nie da ten lek. To co z trgo? Nikt Wam nie kaze wplacac. Nikt wam tego z portfela nie zabiera. Nie jest to oplacane z podatkow.
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O

Maupicjusz_Jerry +54





źródło: comment_64rBT9W8wnB9fcCG5ZPUF0Je7eny7Xm0.jpg
Pobierzźródło: comment_DyiX30s9XJNw5Tia9AJkXXaPgLr87C65.jpg
Pobierzźródło: comment_eGC8qgrY3vLFjDDLTBPueh6lxJRIKiRB.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora