@Mirkujacy:
Też bym nie chciał mieć przyklejonego takiego serduszka i nie obchodzi mnie opinia księdza.

Wiele księży wspiera WOŚP, owszem są tacy co ich wyganiają(w pełni ich rozumiem) ale to mniejszość
  • Odpowiedz
Zaczynaliśmy od 9.99 a już mamy 200zł!
Jesteście wielcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przypominamy, że w ramach #wosp trwa licytacja specjalnej edycji gry Gran Turismo Sport, której nie można było nabyć w żadnym sklepie. Była to edycja, która trafiała do mediów w dniu premiery gry! Wydanych zostało 2656 egzemplarzy
Nienagrani_PL - Zaczynaliśmy od 9.99 a już mamy 200zł!
Jesteście wielcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
...

źródło: comment_h5FhOG6sAOyXvf9SXoN4EPr7SMQ561Yo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wosp2019 #wosp a wolontariusze to mogą chodzić po mieszkaniach? Właśnie do mnie zapukali i się mocno zdziwiłem bo wydawało mi się, że w ten sposób nie zbierają pieniędzy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@TenNorbert Jeszcze 30 min. Lokal jest tylko do tej godziny czynny. Jest a może przelewa się sporo osób, aukcje niemrawo rozpoczęte ale potem poszło z kopyta. Jest muzyka, jest głośno i wesoło. Pierwsza godzina była dla dzieci i licytacje z nimi związane. Bardzo przyjemna impreza. Cala masa Polaków i większość nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale starałem się to zmienić
  • Odpowiedz
WOŚP nie została stworzona przez "ludzi dla ludzi", tylko przez układ dla układu. Przy ramieniu Owsiaka od lat promują się ci sami towarzysze. Istnieje szereg fundacji, które pomagają skuteczniej, bo po cichu - bez zbędnych kosztów administracyjnych. Nie zachęcam do bojkotu, tylko do pogłębionej refleksji. Obklejając się serduszkami jakiejkolwiek fundacji pomagamy w pierwszej kolejności własnemu ego. #wosp2019
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może bym im dał na WOŚP, ale jak ci wolontariusze atakują mnie jak siedzę nawet, to czuję się osaczony. Pomoc powinna być dobrowolna, a nie żebraniem wśród ludzi.
Czekam na hejty. Na argumenty też.
#wosp
#wosp2019
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cycman1916: abstrahując od charakteru całej akcji (nie lubię "afiszowania się" z dobroczynnością, no ale OK - taki sobie przyjęli format) - mam podobne odczucia. I ta hipokryzja, gdy żebrzą pod kościołem. :D
  • Odpowiedz
@31listopada: kiedy guru fundacji, wykorzystując swoją popularność, jedzie po wszystkim, co mu się nie podoba - jest GIT. Kiedy niewinny Mireczek z Wykopu chce wyrazić swoje zdanie - jest wielki atak przy użyciu szeregu pozamerytorycznych argumentów. Bieda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz