Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2184
"Charytatywny" przekręt

Janusz biznesu i pseudo charytatywne aukcje dla WOŚP.
z- 207
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
- 4
@Abstrakcyjne_Kapibary: Nie. Mamy 2019 r. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby wpłacić. Ale jak starsi ludzie mają ochotę, to co? Powinni dymać na jakiś rynek czy do zamkniętej galerii handlowej?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
811
Ks. Paweł Bortkiewicz: Katolik nie powinien wspierać WOŚP

- 324
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Zaczynaliśmy od 9.99 a już mamy 200zł!
Jesteście wielcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypominamy, że w ramach #wosp trwa licytacja specjalnej edycji gry Gran Turismo Sport, której nie można było nabyć w żadnym sklepie. Była to edycja, która trafiała do mediów w dniu premiery gry! Wydanych zostało 2656 egzemplarzy
Jesteście wielcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypominamy, że w ramach #wosp trwa licytacja specjalnej edycji gry Gran Turismo Sport, której nie można było nabyć w żadnym sklepie. Była to edycja, która trafiała do mediów w dniu premiery gry! Wydanych zostało 2656 egzemplarzy
źródło: comment_h5FhOG6sAOyXvf9SXoN4EPr7SMQ561Yo.jpg
Pobierz@Nienagrani_PL: zalicytowane, ale z tą wysyłką ekonomiczną to lepiej się nie wygłupiajcie.
- 0
@nie_daj_sie Paczka i tak wysłana będzie gratis :)
- 2
- 83
@LukaszN: taguj #rakcontent
konto usunięte via Android
- 0
@LukaszN więcej tagów nie dało się w--------ć?
- 2019
2 godziny temu wystartował 27 final Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tokio
Jest nawet sporo osób, zaczęło się tradycyjnie od hymnu Orkiestry na saksofon
#japonia #ciekawostki #wosp2019
Jest nawet sporo osób, zaczęło się tradycyjnie od hymnu Orkiestry na saksofon
#japonia #ciekawostki #wosp2019
źródło: comment_H77H1GPnqLilHTT6Zwx6eIHSB5iw5qe7.jpg
Pobierz- 7
@TenNorbert Jeszcze 30 min. Lokal jest tylko do tej godziny czynny. Jest a może przelewa się sporo osób, aukcje niemrawo rozpoczęte ale potem poszło z kopyta. Jest muzyka, jest głośno i wesoło. Pierwsza godzina była dla dzieci i licytacje z nimi związane. Bardzo przyjemna impreza. Cala masa Polaków i większość nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale starałem się to zmienić
- 7
@pumpkinguy więcej jutro.
źródło: comment_mSYzhKlJS6drxvRnlDgsrRLTpltPqihK.jpg
PobierzWOŚP nie została stworzona przez "ludzi dla ludzi", tylko przez układ dla układu. Przy ramieniu Owsiaka od lat promują się ci sami towarzysze. Istnieje szereg fundacji, które pomagają skuteczniej, bo po cichu - bez zbędnych kosztów administracyjnych. Nie zachęcam do bojkotu, tylko do pogłębionej refleksji. Obklejając się serduszkami jakiejkolwiek fundacji pomagamy w pierwszej kolejności własnemu ego. #wosp2019
konto usunięte via Android
- 6
@cycman1916: abstrahując od charakteru całej akcji (nie lubię "afiszowania się" z dobroczynnością, no ale OK - taki sobie przyjęli format) - mam podobne odczucia. I ta hipokryzja, gdy żebrzą pod kościołem. :D
@31listopada: kiedy guru fundacji, wykorzystując swoją popularność, jedzie po wszystkim, co mu się nie podoba - jest GIT. Kiedy niewinny Mireczek z Wykopu chce wyrazić swoje zdanie - jest wielki atak przy użyciu szeregu pozamerytorycznych argumentów. Bieda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@VintagE25: XD
- 370
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 623
Niektórzy ludzie do puszek wrzucają nawet swoje dzieci, to niezwykłe z ich strony ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#neuropa #polska #wosp #wosp2019 #heheszki #humorobrazkowy #polska #ciekawostki
#neuropa #polska #wosp #wosp2019 #heheszki #humorobrazkowy #polska #ciekawostki
źródło: comment_8p9lYapDwCDQlrZyrWjdMaikXhuAL5LE.jpg
PobierzCała prawda o OWSIAKU
I o tym ze sprzedawał uran czeczenom
#takaprawda #takbylo #wosp #wosp2019 i troche #heheszki
I o tym ze sprzedawał uran czeczenom
#takaprawda #takbylo #wosp #wosp2019 i troche #heheszki






















100 plusów i wystawiamy
źródło: comment_Y34yUgb40dye8QGnUatCiCddBzJ3HmtN.jpg
PobierzNo, może nie 1000. Ale kolejną stówke wpłace