Netflix s--------ł z castem do Wiedźmina, Mikkelsen byłby idealny do tej roli, a nie jakiś p----------y Cavill.


@thexDguy: iksde
Mikkelsen jest za stary do tej roli, Bagiński to mówi od chyba 2 czy 3 lat.
Czemu nikt się nie martwi o fabułę? Scenariusz? Dialogi?
  • Odpowiedz
Andrzej Sapkowski kolejny raz przewraca się w fotelu (grobie). Ciekawe czy tym razem wziął pieniądze z góry... Bo powinien. Nie wszystko z wiedźmińskiego świata jest dobre, a udowadnia to komiks The Witcher: Of Flesh and Flame.

The Witcher: Of Flesh and Flame – Recenzja

Masa świątecznych pierogów nie pomogła. Pożerane na uspokojenie krokiety nie dały nic. Kolejny kawałek sernika? Za późno. Nic a nic nie mogło poprawić tego, jak mierny jest najnowszy
szogu3 - Andrzej Sapkowski kolejny raz przewraca się w fotelu (grobie). Ciekawe czy t...

źródło: comment_HmSXFFX9zsNSKhCpbEbsfl36GVQPcB3f.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#hemamirki, jak wypada Wiedźmin 2 w stosunku do trzeciej odsłony? Aktualnie gram w trzecią część na PS4. Bo mój komputer jest za słaby na rozgrywkę na nim ale myślę, że druga część powinna pójść.

Pierwsza część fabularnie ekstraklasa super ale przez mechanikę wcale mi nie podeszła :c

#wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3 #witcher #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bonifacy2: Serio myślisz że to jest z serialu? xD Kaer Morhen identyczne jak z gier i (growe) logo wilka na tarczy w scenie w wiosce? xD Ludzie... Trochę pomyślcie, a nie wierzycie we wszystko co zobaczycie.
  • Odpowiedz
@aifeme: Efekty nie wyglądają jakoś źle. Jak na serial powiedziałbym że jest dobrze. Warto pamiętać że to nie jest ostateczna wersja CGI, do premiery jeszcze troche czasu jest i na pewno efekty będą poprawiane i ulepszane. Ocenianie CGI na tym etapie nie ma zbyt sensu.
  • Odpowiedz