Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 2
A z tyłu
źródło: comment_1656537767kEnpIWjN9RSNHKOjBy4429.jpg
Pobierz- 10
- 3
Hej! Już niebawem do naszego sklepu wpadną nowe podręczniki, które nie tylko rozszerzą znane już systemy, ale też wprowadzą nowe!
Na dniach możecie spodziewać się:
- Archiwa Imperium: Tom I - Warhammer Fantasy Roleplay (edycja 4)
- Wiedźmińskie Zapiski - Witcher RPG
- Podręcznik Podstawowy - Conan: Przygody w erze niewyśnionej
Na dniach możecie spodziewać się:
- Archiwa Imperium: Tom I - Warhammer Fantasy Roleplay (edycja 4)
- Wiedźmińskie Zapiski - Witcher RPG
- Podręcznik Podstawowy - Conan: Przygody w erze niewyśnionej
źródło: comment_1654352737LD2RNymXYbsGoXhFpQum9v.jpg
Pobierz- 5
@Hektorrr: Jeszcze jakby ktoś kładki porobił do pytajników na Skellige, żeby nie pływać tą z-----ą łódką
- 4
@FajnyTypek: rybom
@FajnyTypek: Niezbyt ładnie pachniała, miała rozwolnienie w książce i Geralt musiał ją nosić w krzaki.
4
Witcher Logic

Wiedźmin z gry
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#wiedzmin #cdprojektred #witcher #playstation
Siema Mirki, Mireczki. Chcę kupić wersję GOTY Wiedźmina 3 na PS4, bo jest za 4 dyszki na ps store i takie pytanko, czy będę mógł rozpocząć grę od dodatków, czy muszę przechodzić całą fabułę do momentu ich rozpoczęcia? Podstawkę niedawno przeszedłem, a podobno save'y z podstawki są niekompatybilne z wyżej wymienioną wersją i tak się właśnie zastanawiam xD
Siema Mirki, Mireczki. Chcę kupić wersję GOTY Wiedźmina 3 na PS4, bo jest za 4 dyszki na ps store i takie pytanko, czy będę mógł rozpocząć grę od dodatków, czy muszę przechodzić całą fabułę do momentu ich rozpoczęcia? Podstawkę niedawno przeszedłem, a podobno save'y z podstawki są niekompatybilne z wyżej wymienioną wersją i tak się właśnie zastanawiam xD
@Dj420: będziesz mógł.
- 0
@PanNiepoprawny Dziękóweczka za ekspresową odpowiedź, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zatracić się w tej jakże cudownej ekspansji do najlepszej gry ever.
#cdprojektred #gry
#wiedzmin #witcher
Jeśli ten next gen patch do Wiedźmina 3 w ogóle wyjdzie w czwartym kwartale tego roku to mam nadzieję że graficznie będzie wyglądał jak na demie z 2014 roku...
https://www.youtube.com/watch?v=gdinzNN93-M&ab_channel=GameSpot
#wiedzmin #witcher
Jeśli ten next gen patch do Wiedźmina 3 w ogóle wyjdzie w czwartym kwartale tego roku to mam nadzieję że graficznie będzie wyglądał jak na demie z 2014 roku...
https://www.youtube.com/watch?v=gdinzNN93-M&ab_channel=GameSpot
@RandomNetUser: a to demo jakoś wielce lepiej od finala na ultra wygląda?
Plus-sized and powerful, she is a member of a particular group of women you don’t want to cross. Vivacious and self-confident, she’s sure to be a match for anyone she meets in The Witcher.
Tak w opisie postaci w serialu fantasy, opis postaci jako plus-size jest niezwykle ważny. Kolejny punkt na liście niesprawiedliwie traktowanych przez społeczeństwo odhaczony.
#wiedzmin #netflix #witcher
Tak w opisie postaci w serialu fantasy, opis postaci jako plus-size jest niezwykle ważny. Kolejny punkt na liście niesprawiedliwie traktowanych przez społeczeństwo odhaczony.
#wiedzmin #netflix #witcher
@Rafaello91: Jakiej postaci?
- 0
@Parker_: Margarita Laux-Antille ale nie jestem pewien czy tam nie ma literowki
- 2
- 2
źródło: comment_1651945054mvvGa3LXHXECoJYAEnOWuO.jpg
PobierzOpłaca się grać w wiedźmina 2 po przejściu 3?
- Nie 13.3% (10)
- Tak 70.7% (53)
- Hmm 6.7% (5)
- Może 4.0% (3)
- Nie wiem 5.3% (4)
@Hompert: wiedźmin 2 to inna gra, to nie ma znaczenia czy grałeś w 3 czy nie - jak nie grałeś w 2 to warto
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@jony-terrt: dlaczego niby? RdR wcale jakiś przecudowny nie jest, totalnie inna gra po prostu.
Poprzednie odcinki to bardziej krótkie skecze, ale w tym bardziej się postarali. Serio biorąc pod uwagę ich budżet to wypada to wcale nie tak źle w porównaniu z Netflixem.
#wiedzmin #witcher #witchernetflix #vivaladirtleague
#wiedzmin #witcher #witchernetflix #vivaladirtleague

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy #wiedzmin 3 na #nintendoswitch mocno różni się od wersji na #ps4? Da się w niego w ogóle grać? Natchnęło mnie na kolejne przejście Wiesława ale tym razem myślę o spróbowaniu wersji na switcha zwłaszcza że jest promka. Warto?
#witcher #konsole
#witcher #konsole
Tak się zastanawiałem jak wygląda umowa między Sapkowskim a CD Projekt? Wiadomo że mają licencję na tworzenie gier, chyba początkowo jak mu 'zapłacili z góry' to mogli zrobić trzy gry, potem Sapkowski zaczął ich oskarżać itd. Była jakaś ugoda w sądzie ale wciąż trochę dziwnie to wygląda, tak jakby CD Projekt był wręcz właścicielem tej marki.
- postać Geralta pojawia się w kilku grach
- redzi sprzedają koszulki, gadżety czy figurki związane
- postać Geralta pojawia się w kilku grach
- redzi sprzedają koszulki, gadżety czy figurki związane
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@nudziarz123: znamy. Polecam ten film

Ależ mi się podoba moja lampka wiedźminska, mimo że jeszcze nie skończona. Jeszcze tył dorobię żeby był ładny biały i pomalowany farba lumimescencyjną, czyli będzie się wilk świecić po wyłączeniu ledów. No i nie będzie wtedy tych prześwitów na zewnątrz na górze.
To sklejka wycięta laserem, kolory pod znakami to cienkie, 0,5mm płaskie wydruki z drukarki 3d, z tyłu taśma #led na baterie.
Projekt mój, z gotowego, przerobionego png wilka
To sklejka wycięta laserem, kolory pod znakami to cienkie, 0,5mm płaskie wydruki z drukarki 3d, z tyłu taśma #led na baterie.
Projekt mój, z gotowego, przerobionego png wilka
źródło: comment_16494450072VuVa2k5ddLQnRUhee0C9V.jpg
Pobierz- 3
Tu poprzednia lampka - Goku.
źródło: comment_1649445107Q7yZd6SgrTjoHUCMoRKsr1.jpg
Pobierz- 0
@gumis112211: jest świetna


























#wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #gwint #gwent
źródło: comment_1659249736Vak5JQ8ldwAPuTSzclniOq.jpg
Pobierz