Hej! Już niebawem do naszego sklepu wpadną nowe podręczniki, które nie tylko rozszerzą znane już systemy, ale też wprowadzą nowe!

Na dniach możecie spodziewać się:
- Archiwa Imperium: Tom I - Warhammer Fantasy Roleplay (edycja 4)
- Wiedźmińskie Zapiski - Witcher RPG
- Podręcznik Podstawowy - Conan: Przygody w erze niewyśnionej
RGFK_PL - Hej! Już niebawem do naszego sklepu wpadną nowe podręczniki, które nie tylk...

źródło: comment_1654352737LD2RNymXYbsGoXhFpQum9v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#wiedzmin #cdprojektred #witcher #playstation
Siema Mirki, Mireczki. Chcę kupić wersję GOTY Wiedźmina 3 na PS4, bo jest za 4 dyszki na ps store i takie pytanko, czy będę mógł rozpocząć grę od dodatków, czy muszę przechodzić całą fabułę do momentu ich rozpoczęcia? Podstawkę niedawno przeszedłem, a podobno save'y z podstawki są niekompatybilne z wyżej wymienioną wersją i tak się właśnie zastanawiam xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@PanNiepoprawny Dziękóweczka za ekspresową odpowiedź, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zatracić się w tej jakże cudownej ekspansji do najlepszej gry ever.
  • Odpowiedz
Plus-sized and powerful, she is a member of a particular group of women you don’t want to cross. Vivacious and self-confident, she’s sure to be a match for anyone she meets in The Witcher.

Tak w opisie postaci w serialu fantasy, opis postaci jako plus-size jest niezwykle ważny. Kolejny punkt na liście niesprawiedliwie traktowanych przez społeczeństwo odhaczony.
#wiedzmin #netflix #witcher
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy #wiedzmin 3 na #nintendoswitch mocno różni się od wersji na #ps4? Da się w niego w ogóle grać? Natchnęło mnie na kolejne przejście Wiesława ale tym razem myślę o spróbowaniu wersji na switcha zwłaszcza że jest promka. Warto?
#witcher #konsole
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@size: Jak na standardy switcha jest naprawdę przyzwoicie, oczywiście no różni się graficznie dość mocno to chyba logiczne ale miło sobie przenośnie pojeździć.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiałem jak wygląda umowa między Sapkowskim a CD Projekt? Wiadomo że mają licencję na tworzenie gier, chyba początkowo jak mu 'zapłacili z góry' to mogli zrobić trzy gry, potem Sapkowski zaczął ich oskarżać itd. Była jakaś ugoda w sądzie ale wciąż trochę dziwnie to wygląda, tak jakby CD Projekt był wręcz właścicielem tej marki.
- postać Geralta pojawia się w kilku grach
- redzi sprzedają koszulki, gadżety czy figurki związane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ mi się podoba moja lampka wiedźminska, mimo że jeszcze nie skończona. Jeszcze tył dorobię żeby był ładny biały i pomalowany farba lumimescencyjną, czyli będzie się wilk świecić po wyłączeniu ledów. No i nie będzie wtedy tych prześwitów na zewnątrz na górze.

To sklejka wycięta laserem, kolory pod znakami to cienkie, 0,5mm płaskie wydruki z drukarki 3d, z tyłu taśma #led na baterie.
Projekt mój, z gotowego, przerobionego png wilka
gumis112211 - Ależ mi się podoba moja lampka wiedźminska, mimo że jeszcze nie skończo...

źródło: comment_16494450072VuVa2k5ddLQnRUhee0C9V.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach