Wpis z mikrobloga

Mireczki jak myślicie. Do tego całego next gen update do #wiedzmin3 który zbliża się wielkimi krokami na #ps5 #xboxseriesx dadzą możliwość transferu sejva czy nie? Mam na moim prawie 500 godzin xD nigdy nie przeszedłem Wiedźmina drugi raz, ale wiem że moment premiery ulepszonej wersji to będzie ten moment i chcę to zrobić na NG+ na starym sejvie. Boję się że oleją temat ze względu że konsole traktowały wersję GOTY jako inną grę niekompatybilną z sejvami z pierwotnej wersji i będzie z tym zamieszanie. A może ktoś gdzieś jakąś oficjalną informację widział?

#gry #wiedzmin #witcher #playstation #xbox #ps4 #xboxone

Będzie możliwość transferu sejvów?

  • Będzie 30.6% (26)
  • Nie będzie 69.4% (59)

Oddanych głosów: 85

  • 18
  • Odpowiedz
@Aeterna: no troche się obawiam, że może nie być. Chyba, że pójdą drogą, że albo tylko z wersji GOTY albo tylko z podstawki. Te gry mają różne numery CUSA, więc chyba nie dałoby się zrobić jednej gry, która byłaby kompatybilna z jedną i drugą. Zobaczymy, ale raczej stawiam, że nie będzie.
  • Odpowiedz
@Cinkito: ale też jakby nie patrzeć to tych cusa gier ogólnie jest wiele z wielu regionów (chyba ze względu na języki zawarte) i rzadko kiedy zdarza się żeby była jedna wersja cusa danej gry a i tak można importować sejvy. Więc jakieś światełko w tunelu jest.
  • Odpowiedz
@Aeterna no nie da się odpowiedzieć na to pytanie szansa pół na pół.

Z jednej strony nie zrobili do Wieśka aby przenieść save z podstawki do goty z drugiej zrobili synchronizację w cyberpunku save z pc więc równie dobrze mogą coś podobnego wykorzystać w wieśku.

Trzeba poczekać i tyle bo narazie takie gdybanie.
  • Odpowiedz
można importować sejvy.


@Aeterna: no sejvy można importować w ramach jednej wersji regionalnej (np. THPS rozpoczęte na PS4 możesz kontynuować na PS5). Jak masz np. Hollow Knighta i kupisz go w Europie, a później kupisz w USA to te gry nie są ze sobą kompatybilne i musisz od zera zaczynać. O to się opiera trophy stacking swoją drogą.
  • Odpowiedz
@Aeterna: To niby "tylko" ma być update, więc jest szansa, że będzie. Tym bardziej, że Cyberpunk ma synchronizacje między platformami, więc mogą po prostu wykorzystać to co już mają.

Ja i tak zacznę grać od nowa. Wiedźmina z dodatkami skończyłem na PC, jakiś czas temu kupiłem na promocji GOTY na PS'a. Czekam z ograniem właśnie na next gen patcha i tego nowego DLC.
  • Odpowiedz
@Paprycek: tak, ma być zawartość związana z serialem Netflixa (zapewne zbroja i broń) ale nie podano szczegółów. Pewnie niedługo dadzą jakąś zapowiedź ze wszystkimi szczegółami bo zarzekli się, że update wyjdzie do końca roku
  • Odpowiedz