Wpis z mikrobloga

Wiedźmin: Rodowód krwi

Czarna silna rola kobieca - check
Więcej czarnych - check
Więcej silnych ról kobiecych - check
Mniejszości seksualne - check
Brak klimatu świata - check (to równie dobrze mogłoby się "conan barbarzyńca powraca" nazywać)
Fabuła z dupy - check
Drewniane dialogi - double check
Ocena na 2.6/10 na imdb - check

Uważam, że dzieło godne rings of pała.

Efekty, kostiumy i inscenizacja - solidny poziom serialu z lat 90'.
To jest prawdziwa abominacja. Na wszystko możnaby było przymknąć oko gdyby fabuła i dialogi oraz klimat się zgadzały, ale tu się nic nie zgadza.

#wiedzmin #witcher
  • 9
  • Odpowiedz
@mozis: To jest spin-off. Miałem nadzieję na lekki popcornowy serial na święta, ale okazało się że netflix potrafi naprawdę wszystko #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@fiddle: kolejność Ci się pomieszala. Świat wiedźmin był różnorodny i były tam silne kobiece role. W tej bajce są złote smoki a ty zaczynasz od tego, że niepowodzenie tego serialu to kobiety i czarne kobiety. Cirii była conajmjiej biseksualna.

Niepowodzenie tego serialu to nieumiejętność utrzymania klimatu oraz słaba gra aktorska. Postacie są bajkowe a nie tak jak w książce czy grze surowe. I to jest jedyny powód porażki. Brzydzi mnie zrzucanie
  • Odpowiedz
@korin_: Nie zrozumiałeś do końca i chyba nie doczytałeś do końca :) Absolutnie wszystko byłoby ok, gdyby nie to brak fabuły, dialogów i klimatu. A czarnoskóre elfy i silne role kobiece są tam wciśnięte absolutnie na przymus.
  • Odpowiedz
"Absolutnie wszystko było by ok"

To skąd się wziął więc zarzut do koloru skóry i kobiet w Twoim wpisie.

@fiddle: Doczytałem do końca. Ale mamy to do siebie, że wymieniamy to co nasz boli w odpowiedniej kolejności. Podświadomie przypisujesz winę kobietom i czarnym kobietom. A nie słabym dialogom i grze aktorskiej oraz mizernej wypaczonej fabule a na koniec próbujesz tą kolejność "niby odwrócić". Przypisz winę osobom i nazwiskom - nie ważny
  • Odpowiedz