#pytanie #windowsxp

Chce sie zalogowac do sieci. Mam Windowsa Xp. Siec wymaga hasla. Komputer laczy sie z sicia, nie pyts o haslo i krzyczy ze nie dostal certyfikatu. We właściwościach sieci twierdzi ze jest to otwarta siec i nie trzeba hasla. Po recznej zmianie wlasciwosci na WPA i podaniu hasla, dalej nie laczy. Tablet i inne laptopy lacza sie z siecia bez problemu. Co jest nie tak ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ja chcę zainstalować Windowsa 98...

95 - Mniej funkcjonalny od 98, ale jedyny 9x jakiego mam po polsku ISO.

Me - Fajny, ale mam ISO po angielsku.

A,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach