No i Wigilia zrujnowana... Święta tez..
Pierwszy raz w życiu nie dostałem nic pod choinkę. Tak się wkurzyłem że poszedłem do swojego pokoju i trzasnąłem drzwiami. Ojciec też się wnerwił i wparował za mną kradnąc kabel od neta, więc muszę pisać z koma. Matka siedzi w dużym pokoju i płacze, prosząc mnie abym wrócił do stołu. Takiego wała! Jestem dorosły, mam 29 lat, nie będzie mi mówić co mam robić.

#zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale pyszna rybka, śledzik kura, pyszny w occie śledzik. Cały dzień człowiek nic nie jadł żeby teraz zjeść kura. Każdej potrawy spróbować bo grzech! kura Pyszna. Kurła nie wy... nie wy... nie wytrzymam jakie dobre! Cały rok człowiek kura świnie żre, tera ryby tej spróbuje kurła. A tu zara po świętach kura święta, święta, po świętach kura szybko mija prze. Bardzo słona rybka kura trzeba popić zaraz kurła hyh! kura... będziem pili.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Achh uwielbiam być wysoki, zdejmuję i wkładam na pawlacz rzeczy na stojąco, nawet na palcach nie staję, a Wy co, nadal na taboretach? ( )
#wigilia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koku: ja w zeszłym roku tuż przed wigilią wracałam do domu i pan z podporządkowanej postanowił wyjechać we mnie, brat w garniturze jechał mi pomóc xD łączę się w bólu
  • Odpowiedz
Uwielbiam tą różnicę w zachowaniu między wigilią, a przygotowaniami do niej. Podczas tej pierwszej wszystko spoko, a w czasie przygotowań wszyscy tacy naburmuszeni chodzą z myślą o nie karp nie będzie 100% ideolo i wystarczy rękawiczki położyć nie w tym miejscu i już się psuje wielkie przygotowania.
#swieta #wigilia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja jak co roku będe czekał do północy, aż moja była przemówi ludzkim głosem ( )
#wigilia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach