Aktualnie używam JWT do auth, trzymam go w state/localstorage. Wiem że to słabe.
Słyszałem że najlepsze rozwiązanie to JWT, ale dla aplikacji webowych trzymanie go w cookies.
Do tego trzeba mieć 2 API, czy to kwestia samego frontu? Nie wiele wiem o cookies. (api mam jedno dla jwt z passportem)
Znacie jakieś dobre źródło żeby się tego nauczyć?
#pytanie #frontend #webdev #programowanie #react
Słyszałem że najlepsze rozwiązanie to JWT, ale dla aplikacji webowych trzymanie go w cookies.
Do tego trzeba mieć 2 API, czy to kwestia samego frontu? Nie wiele wiem o cookies. (api mam jedno dla jwt z passportem)
Znacie jakieś dobre źródło żeby się tego nauczyć?
#pytanie #frontend #webdev #programowanie #react





























https://pastebin.com/wZ4e4Qtg
#php #prestashop #webdev