Wpis z mikrobloga

Mam pytanko. Jak macie klienta który chciałby stronę i sklep w wordpressie to jak to wygląda jeśli chodzi o theme i pluginy.
Czasem klient chce customowy a czasem może być darmowy/płatny? Nie mam doświadczenia z robieniem własnych a nie wiem jak na to potencjalny klient zareaguje.
Ta sama sprawa z narzędziami typu woocommerce, mówicie klientowi, że po prostu np. w tym robicie?
#wordpress #webdev
  • 6
@bofort: Ja mam teraz klienta na sklep, klient wie, że całość bedzie stała na Wordpress i Woocommerce, szablon będzie własnego projektu (co do pixela hehehe) i kodowania z wykorzystaniem ACF Pro. Do tego dojdzie integracja z Payu i DPD. Myślę, że w Twoim przypadku warto zapytac czego oczekuje i jaki ma budżet, przedstawić mu kilka opcji cenowych i tyle. Co do płatnych/darmowych theme to sie nie wypowiadam, bo nie korzystam. Mam
@sprzedafcaMakaronu: Divi jest o tyle dobre, ze jezeli mnie pamiec nie myli, placisz raz i mozesz uzywac na nieskonczonej ilosci stron, wiec dla ludzi, ktorzy rzeźbią w WP, jest to spoko opcja.

Plus ich builder i w ogole caly theme jest bardzo dobry. Z minusów to to, że jest zasobożerny, no ale tu raczej nie powinno być zdziwienia.