Kupiłem wypraski iron stridera do uzupełnienia admecha i sobie przeglądam yt w celu uniknięcia pułapek i ogarnięcia jakiegoś nowego schematu malowania (skitarii i knighta mam w marsie) i nie znalazłem niczego co imo wygląda lepiej od marsa. Ale znalazłem to. XD Jak niebieski buduje model na wizji vs. różowy (ps. nie warto szukać różowego, bo i tak wrzucam najlepsze ujęcie. XD

#warhammer40k #w40k #modelarstwo #admech
H.....o - Kupiłem wypraski iron stridera do uzupełnienia admecha i sobie przeglądam y...

źródło: comment_1588797592hi9K1Vjww09Ul1jSleTHbX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warhammer40k

Zbieram armię Mechanicus, ale właściwie tylko po to by sobie je malować i potem podziwiać na półce. Jako fan Adeptus Mechanicus od różowej dostałem też Codex. I tak minęło prawie pół roku i niedawno zobaczyłem na jutubie polski tutorial dotyczący jak grać w Warhammera. Średni, ale trochę się napaliłem i szukałem czegoś bardziej profesjonalnie zrobionego i natknąłem się na coś takiego Kruci, nie wydaje się to dość trudne i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

01000011 01111010 01111001 00100000 01001101 01100001 01100111 00100111 01101100 01100001 01100100 01110010 01101111 01110100 01101000 00100000 01101011 01101111 01101110 01110100 01110010 01101111 01101100 01110101 01101010 01100101 00100000 01001101 01100101 01100011 01101000 01100001 01101110 01101001 01100011 01110101 01101101 00100000 01110000 01101111 01100100 01100011 01111010 01100001 01110011 00100000 01100111 01100100 01111001 00100000 01001101 01100101 01100011 01101000 01100001 01101110 01101001 01100011 01110101 01101101 00100000 01101101 01111001 11000101 10011011 01101100 01101001 00101100 00100000 11000101 10111100 01100101
y.....o - 01000011 01111010 01111001 00100000 01001101 01100001 01100111 00100111 011...

źródło: comment_1588270158WI7n1jGIwMuTq4S7z1oDmG.gif

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ejj lormirasy, mam problem z stworzeniem postaci tech-priesta do rpga.
Jedno że nie moge nigdzie znaleźć jakiejś puli imion z których korzystają, i nie wiem jak swoje wybrać.
Drugie to że nie wiem jaki tytuł miałby najgłówniejszy tech priest na statku klasy krążownika.

Macie jakąś wiedzie która mi w tym przypadku pomoże?
#wh40k #warhammer40k #rpg
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diamond-kun: to już trzeba by było poczytać pare książek z takim ustawieniem żeby było wiadomo w stylu "The Tech-Priest's name was unpronounceable with a human tongue, needless to say he was blessed with the moniker Cardsharp by Segmentum. But was affectionately known in the Tallaran 94th as-

"Sharp!""
  • Odpowiedz