Zbieram armię Mechanicus, ale właściwie tylko po to by sobie je malować i potem podziwiać na półce. Jako fan Adeptus Mechanicus od różowej dostałem też Codex. I tak minęło prawie pół roku i niedawno zobaczyłem na jutubie polski tutorial dotyczący jak grać w Warhammera. Średni, ale trochę się napaliłem i szukałem czegoś bardziej profesjonalnie zrobionego i natknąłem się na coś takiego Kruci, nie wydaje się to dość trudne i
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#warhammer40k
Zbieram armię Mechanicus, ale właściwie tylko po to by sobie je malować i potem podziwiać na półce. Jako fan Adeptus Mechanicus od różowej dostałem też Codex. I tak minęło prawie pół roku i niedawno zobaczyłem na jutubie polski tutorial dotyczący jak grać w Warhammera. Średni, ale trochę się napaliłem i szukałem czegoś bardziej profesjonalnie zrobionego i natknąłem się na coś takiego Kruci, nie wydaje się to dość trudne i
Zbieram armię Mechanicus, ale właściwie tylko po to by sobie je malować i potem podziwiać na półce. Jako fan Adeptus Mechanicus od różowej dostałem też Codex. I tak minęło prawie pół roku i niedawno zobaczyłem na jutubie polski tutorial dotyczący jak grać w Warhammera. Średni, ale trochę się napaliłem i szukałem czegoś bardziej profesjonalnie zrobionego i natknąłem się na coś takiego Kruci, nie wydaje się to dość trudne i
Zbieram armię Mechanicus, ale właściwie tylko po to by sobie je malować i potem podziwiać na półce
@SiDi: same here. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_15887710312DbPtn6b7CkDwUtJE2ETI1.jpg
Pobierz- 1
- 6
@Pieron: slavhammer xD
Night Gopniks...cheeki breeki...
@Szarozielony: komiks nazywał się Wobbly Model Syndrome i nie chcesz wiedzieć, jakie straszne rzeczy wpisywałem w google, by przypomnieć sobie jego nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 1
To tłumaczenie tytułu filmiku to herezja przeciwko Człowiekowi Imperatorowi Ludzkości!
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_1588573792gXxzYFi0FW5UnoeK1xRBdq.jpg
Pobierz@Kwas_Borowy_III: kto to tłumaczył. Pewnie serwitor z kodem śmieciowym
@Ignacy_Patzer: giulty kek trochę mam z tego xD
- 4
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@Mortadelajestkluczem: Repent Heretics!
@SzlachcicPolny: Ja bym się zapytał czy ma ktoś Herezje Horusa w e-booku (powyżej 5 części)?
#wh40k #warhammer40k #ebook
#wh40k #warhammer40k #ebook
01000011 01111010 01111001 00100000 01001101 01100001 01100111 00100111 01101100 01100001 01100100 01110010 01101111 01110100 01101000 00100000 01101011 01101111 01101110 01110100 01110010 01101111 01101100 01110101 01101010 01100101 00100000 01001101 01100101 01100011 01101000 01100001 01101110 01101001 01100011 01110101 01101101 00100000 01110000 01101111 01100100 01100011 01111010 01100001 01110011 00100000 01100111 01100100 01111001 00100000 01001101 01100101 01100011 01101000 01100001 01101110 01101001 01100011 01110101 01101101 00100000 01101101 01111001 11000101 10011011 01101100 01101001 00101100 00100000 11000101 10111100 01100101
źródło: comment_1588270158WI7n1jGIwMuTq4S7z1oDmG.gif
Pobierz@yamnichek_pyesio: 01100100 01101111 01101011 11000101 10000010 01100001 01100100 01101110 01101001 01100101 00100000 01110100 01100001 01101011 00001010
Ejj lormirasy, mam problem z stworzeniem postaci tech-priesta do rpga.
Jedno że nie moge nigdzie znaleźć jakiejś puli imion z których korzystają, i nie wiem jak swoje wybrać.
Drugie to że nie wiem jaki tytuł miałby najgłówniejszy tech priest na statku klasy krążownika.
Macie jakąś wiedzie która mi w tym przypadku pomoże?
#wh40k #warhammer40k #rpg
Jedno że nie moge nigdzie znaleźć jakiejś puli imion z których korzystają, i nie wiem jak swoje wybrać.
Drugie to że nie wiem jaki tytuł miałby najgłówniejszy tech priest na statku klasy krążownika.
Macie jakąś wiedzie która mi w tym przypadku pomoże?
#wh40k #warhammer40k #rpg
- 1
@Diamond-kun: to już trzeba by było poczytać pare książek z takim ustawieniem żeby było wiadomo w stylu "The Tech-Priest's name was unpronounceable with a human tongue, needless to say he was blessed with the moniker Cardsharp by Segmentum. But was affectionately known in the Tallaran 94th as-
"Sharp!""
"Sharp!""
@Diamond-kun: może nazwiesz go
01001101 01101001 01101000 01100001 01110101 01100010 01101001 01100001 01110101 01101100 01100101 01101011 00001010
- 7
Stormcast Sequitors.
W sumie nie chciałem tych modeli, nie byłem do nich przekonany. Zamówiłem dwóch liberators bo mi ich brakowało ale gość jak widać dał złe zdjęcie do aukcji.
Trudno, nawet fajnie wyszli. Jak sam pomalowałem to już mi się podobają ;)
#aos #warhammer40k #warhammer #modelarstwo
W sumie nie chciałem tych modeli, nie byłem do nich przekonany. Zamówiłem dwóch liberators bo mi ich brakowało ale gość jak widać dał złe zdjęcie do aukcji.
Trudno, nawet fajnie wyszli. Jak sam pomalowałem to już mi się podobają ;)
#aos #warhammer40k #warhammer #modelarstwo
źródło: comment_15881572121FKN409S55Tn4g01poTRl4.gif
Pobierz- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Viesti: wyszli spoko, jedyne co to może odrobinę za grube pasy na płaszczu na nogach, mocno przyciągają wzrok, tak to wyszedł fajnie


















#warhammer40k #w40k #modelarstwo #admech
źródło: comment_1588797592hi9K1Vjww09Ul1jSleTHbX.jpg
Pobierztylko popatrz na ten cudny kolor kombineznów
źródło: comment_15887998016laPRamsRFgeebG0sNJ0aQ.jpg
Pobierz