Wpis z mikrobloga

Bracia i siostry modelarze,
czy nie potrzebuje ktoś przypadkiem w Krakowie (lub okolicach) kompresora pod aerograf? Mam do sprzedania takie conieco, zalega mi już w garażu z rok i lepiej, żeby komuś posłużył w rozwijaniu hobby.
Dane:
sprężarka/kompresor o ciśnieniu roboczym max 7 bar
presostat załącza start przy 4 bar i wyłącza przy 7 bar
zbiornik 6 litrów
reduktor ciśnienia z 2 manometrami (jeden bez szyby ochronnej ale działa)
trzyma ciśnienie min 30 min
stan ogólny dobry
nieco za głośny do pracy w mieszkaniu późnymi wieczorami (stąd zamieniłem go na cichszą wersję)
Cena 350 zł
Odbiór Kraków osiedle Złocień (nie wysyłam!!)

#modelarstwo #figurki #hobby #warhammer40k
Pobierz Djinn - Bracia i siostry modelarze,
czy nie potrzebuje ktoś przypadkiem w Krakowie (...
źródło: comment_161228574169WB1HQMbbdgTBH12CIMrk.jpg
  • 5
@hrumque: Kupiłem takie cudo:
Kompresor modelarski

Co do hałasu - nie mam miernika, ale z tym małym mogę siedzieć nawet późnym wieczorem i pracować gdy reszta rodziny śpi grzecznie i smacznie (choć zamykam im drzwi bo sam aerograf "szumi"). Ten na sprzedaż był na tyle głośny, że budził mi syna w pokoju obok, ale jakoś bez przesady. Tym bardziej, że załączał się dość rzadko, zbiornik 6 litrów i 7 bar robi
@Djinn: no taki opis to mnie wystarczy, chodzi mi właśnie o coś, od czego nie wibruje podłoga na 3 piętrach, i nie burczy jak agregat w chłodni pod biedronką ;)
@hrumque: Aż tak źle nie było, choć stawiałem go na małym dywaniku by wytłumić drgania (pode mną mieszkają sąsiedzi z małymi dziećmi). Krótkie sesje malowania robiłem tak, że nabijali zbiornik Ok 20-21 max i wyłączałem go. Powietrza wystarczało na kilka dobrych chwil. Dłuższe malowanie to już niestety konieczność ponownego załączenia i pracy 1-2 min