Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Zainspirowany schematem kolorystycznym zrobionym przez jednego z Mireczka, postanowiłem wygrzebać z szuflady uszkodzonego (jedna „rączka” oderwana) Reanimatora i pomazać trochę farbkami. W następnych dniach dorzucę pancerz na grzbiet i zajmę się highlightami i szczegółami. Na razie jestem całkiem zadowolony, ale pewnie coś pod koniec się z----e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wh40k #warhammer40k #warhammer #hobby
#wh40k #warhammer40k #warhammer #hobby
źródło: comment_16114447819W85mcmW46lLlTFHNL6MTK.jpg
Pobierz- 1
- 0
Nie bardzo ogarniam cykl wydawniczy #warhammer40k teraz widzę na różnych portalach że wyszedł nowy tytan, jakiś taki kangur(?) na wietrze(??), wampiry i co tam jeszcze i tak z ciekawości czy np. można się spodziewać nowych modeli do Adeptus Mechanicus czy tak na prawdę nic nie wiadomo?
#w40k
Edit:
Tak czytam ten artykuł i te takie nietoperze, samolot i konnica są stosunkowo nowe
#w40k
Edit:
Tak czytam ten artykuł i te takie nietoperze, samolot i konnica są stosunkowo nowe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MalowanyPtak nie ma się co bać tylko próbować i obserwować efekty.
@MalowanyPtak: już mysałem ze znalazł gdzieś na polu bitwy czapkę adeptus mustardes xD
To była trudna decyzja, ale jako kolejny zestaw do malowania wybrałem Aggressorów. Mieli być Eradicatorzy, ale jednak meta przemija, a fajne modele pozostają fajne na wieczność. Na pierwszy ogień poszła łapka sierżanta. Przymierzam się, żeby te modele highlightować, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
#warhammer40k #modelarstwo
#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1611309266Cyv2tJ4CB46HNjQAHyxZZM.jpg
Pobierz- 1
@thelightful: Sorka za jakośc zdjęcia, ale to było bardziej do pokazania, że mi się skończyła farba :P
Układam elementy w ten sposób. Podkładuję (pisałem niedawno o podkładzie za 8 zł), potem kładę lakier bazowy.
Na koniec najczęściej ściągam elementy i je odwracam, malując bazą z drugiej strony. Uważam, że efekt osiągnięty ze spraya jest nieporównywalny do farbki. Podgapiłem trochę od @mroz3 i w przypadku "ciał" nawierciłem niewielkie dziurki w stopach,
Układam elementy w ten sposób. Podkładuję (pisałem niedawno o podkładzie za 8 zł), potem kładę lakier bazowy.
Na koniec najczęściej ściągam elementy i je odwracam, malując bazą z drugiej strony. Uważam, że efekt osiągnięty ze spraya jest nieporównywalny do farbki. Podgapiłem trochę od @mroz3 i w przypadku "ciał" nawierciłem niewielkie dziurki w stopach,
źródło: comment_1611310799Ql4qAGAVjG7XewRcHyCOse.jpg
Pobierz- 1
@thelightful: @MalowanyPtak: wypróbujcie OD23 z Wamodu. To szpachlówka akrylowa, kosztuje mniej niż 10zł. Rzadko robię figurki ale na modelach sprawdza się doskonale. Fajnym bajerem jest, że możesz ją rozcieńczyć wodą i "zalewać szpary". Wadą natomiast to, że rozpuszcza się w wodzie więc musisz porządnie położyć na niej podkład żeby jej przypadkiem coś nie rozpuściło. Mnie się to nigdy nie zdarzyło przy malowaniu, ale jak chciałem kiedyś odtłuścić i
@Hereticsheresy: No! Do you not see the error of your ways?! The Emperor is no god, and to lump him into that obscene category is what is HERESY around here. Compare our Emperor, radiant, beautiful, magnificent, to the ones considered gods in this galaxy!
* Nurgle; a supernatural garbage bag.
* Khorne; a paraplegic sociopath.
* Tzeentch; an indecisive mollusk.
* Slaanesh; never went to rehab.
* Gork and Mork;
* Nurgle; a supernatural garbage bag.
* Khorne; a paraplegic sociopath.
* Tzeentch; an indecisive mollusk.
* Slaanesh; never went to rehab.
* Gork and Mork;
3
Inbox | Space Marines Primaris Invader ATV / 28mm / Games Workshop

Inboxik tego co można znaleźć w pudełku z tym zestawem, plus moja skromna opinia o zestawie.
z- 1
- #
- #
- #
#warhammer40k #modelarstwo
Jakie macie patenty na decale? Próbuję od godziny ułożyć decal ultramarines, ale żeby uzyskać płaską powierzchnię muszę ciąć transfer i wizualnie przerywa to jego "ciągłość". Próbowałem wody, wody z octem i varnishy, ale nie jestem w stanie tego połozyć na naramienniku płasko...
Jakie macie patenty na decale? Próbuję od godziny ułożyć decal ultramarines, ale żeby uzyskać płaską powierzchnię muszę ciąć transfer i wizualnie przerywa to jego "ciągłość". Próbowałem wody, wody z octem i varnishy, ale nie jestem w stanie tego połozyć na naramienniku płasko...
@MalowanyPtak: lakier bezbarwny, przejrzyj tag, w tym miesiącu była dyskusja o kalkach i lakierach bezbarwnych. Wamod/Vallejo to głównie cena (na korzyść wamodu) i zapach (na korzyść vallejo), na moje laickie oko vallejo (choć bardzo lubię akryle tego producenta) nie jest zauważalnie lepsze, dopiero jak spróbowałem chemii tamiya to różnica była zauważalna.
@MalowanyPtak: Testowałem ich Decal Fix i Decal Softener na modelu i działają rzeczywiście świetnie : ).
- 12
- 15
@ChochlikLucek: Rule #34
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Meserole: ja się nie dziwię, bo to jest żadna zabawa, gdy grasz przeciwko czemuś co jest nieubijalne, ma dużo ruchu i wypłaca 21 ataków
- 9
No cześć (。◕‿‿◕。)
Pod próg naszego sklepu przyturlały się kości. Dużo kości. Dużo ładnych kości. Podobno stanowiły kiedyś części smoczych kości, ale po jego śmierci przekształciły się w nowe, wyższe byty.
W ten sposób gotowe są służyć Ci i prowadzić nawet przez najtrudniejsze szlaki, zawsze chroniąc
Pod próg naszego sklepu przyturlały się kości. Dużo kości. Dużo ładnych kości. Podobno stanowiły kiedyś części smoczych kości, ale po jego śmierci przekształciły się w nowe, wyższe byty.
W ten sposób gotowe są służyć Ci i prowadzić nawet przez najtrudniejsze szlaki, zawsze chroniąc
źródło: comment_1611144459mYZ9fAQJ9RA2jxQoKZwyaS.jpg
Pobierz- 344
- 182
@Krole: I ta znudzona morda pilota. :D
@ChochlikLucek just another day in the office.

W koncu zdecydowalem sie na zrobienie wlasnego orka z WH40k. Poki co bez dodatkowej technologii, praca w toku :) Wiecej zdjec w komentarzach.
#grafika #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna #warhammer40k
#grafika #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna #warhammer40k
źródło: comment_1611095818qUWZ8Tm7fzFYbmwPN5APGi.jpg
Pobierz- 1
@Szarozielony: spluwa i rembak zaleznie od tego ile czasu bede mial. :)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co jakiś czas pojawiają się stwierdzenia że warcraft i starcraft miały najpierw powstać jako gry w uniwersum whfb i wh40k.
@Meserole: jedna i druga firma jest k------o chciwa więc taki pastisz nie miałby szans na realizację. A szkoda, tylko nie myślę tu o zastąpieniu w/s tylko kolejnej nitce produkcyjnej bo jednak bliz gry robić umie.
@Meserole: stary ale Zergowie to była kopia 1 na 1 Tyreanidów XD
W drugiej części SC Blizz mocno się odciął od poprzedniego tła fabularnego, bo pozew od GW mieliby jak w banku. Za czasów pierwszego SC dużo rzeczy w grach przechodziło, bo mało kto gry zby poważnie traktował.
Jeżeli grozi komuś pozew o naruszenie praw autorskich to jasne, że w wywiadach będą się zarzekać, że to ich autorski pomysł. Tylko idiota by
W drugiej części SC Blizz mocno się odciął od poprzedniego tła fabularnego, bo pozew od GW mieliby jak w banku. Za czasów pierwszego SC dużo rzeczy w grach przechodziło, bo mało kto gry zby poważnie traktował.
Jeżeli grozi komuś pozew o naruszenie praw autorskich to jasne, że w wywiadach będą się zarzekać, że to ich autorski pomysł. Tylko idiota by
Czy nie sądzicie, że Blizzard podkradł Game Workshop klimaty WH? Skomercjalizowali serię WarCraft, która jest maga podobna w klimacie do WarHammer Fantasy, a StarCraft jest niezwykle zbieżne z klimatem WH40K - Protosi - Eldarzy, Zergowie - Tyranidzi, Terranie (nazwa jak Holy Terra) mają Marines w pancerzach wspomaganych, mamy nawet mini Tytanów w postaci Goliatów (nazwa defacto też imo podobna), Firebaty (bracia z zakonu Salamandry?). Co o tym sądzicie? Czy są znane jakieś
źródło: comment_1611078387ky0EnRRQcgffdNxa8BDzhR.jpg
Pobierz- 10
@kozacki-trolejbus: Podobieństwo nie jest przypadkowe. Warcraft 1 miał być pierwotnie strategią na licencji WH. Ostatecznie wyszło wykreowane własne uniwersum, czerpiące garściami z WH.
@kozacki-trolejbus: StarCraft miał być w40k , ale się ostatecznie pokłócili, a Blizzard nie wyrzucił roboty do szuflady tylko skończył po swojemu























Dzisiaj zabrałem się za pierwsze próby podstawek, nie wiem w którą stronę powinienem iść i co ewentualnie poprawić. Kupiłem sobie 3 podstawki i próbuję różne techniki, różne posypki i farby. Podstawki mają iść do Ultrasów i Nekronów.
@Ordynat_Michorowski @mroz3 - z racji, że sporo od Was podpatrzyłem i szanuję Waszą pracę - mogę Was poprosić o opinię? Wszelkie inne opinie i
źródło: comment_1611502728qmMT5zZa0KrKEgmIZ9qSyd.jpg
Pobierzźródło: comment_16115029011JzbQBgosKkh5BL3xyCaH2.jpg
Pobierz@Ordynat_Michorowski, @mroz3 - dzięki bardzo za opinię. Przymierzam się do edge highlitingu, ale na moim "próbnym" modelu land speedera drukowanym na drukarce strasznie mam problem z rozlewającą się farba na krawędziach, dlatego nie wiem, czy będę wszystkie