Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DR3S: ważne żebys robił mega cienkie warstwy. Jak masz cienkie warstwy i coś spieprzysz to możesz to zamalować i nikt się nie dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dobra zmęczyłem Zdrajcę, pierwsza połowa jest tak nudna ze męczyłem ją ponad miesiąc, dobrze ze po Armaturze się akcja rozkręca. Khran spoko, zmieniłem zdanie o Argel Talu, nie zmieniłem zdania o Erebusie ( ͡ ͜ʖ ͡) Lorgar też jakiś taki inny niż do tej pory. #warhammer40k
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warhammer40k #gry #steam
Na Steamie, jakby kto nie wiedział, jest dostępne darmowe demo Dakka Squadron, a gra wychodzi w przyszłym tygodniu w piątek.

https://store.steampowered.com/app/1253190/Warhammer_40000_Dakka_Squadron__Flyboyz_Edition/

Demo całkiem fajne, a gra taka bardzo orkowa. Fajny jest motyw, że malowanie swojego samolotu na różne kolory w menu kosmetycznym daje różne buffy - odcienie czerwonego dają bonus do prędkości, żółtego do wybuchów, czarnego do wytrzymałości, a niebieskiego dają szanse na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomieszajmy i zobaczmy co wyjdzie
Khorne+Slaanesh=?
Khorne+Tzeentch=?
Khorne+Nurgle=?
Tzeentch+Slaanesh=?
Tzeentch+Nurgle=?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warhammer40k #warhammer #modelarstwo #zrobtosam
Potrzebowalem stojaczka na farbki, a szkoda mi bylo 10usd na stojak z ali wiec sklecilem na szybko takie cudo :)
sprzety uzyte: skrzyneczka po mandarynkach z lidka, pistolet na zszywki, klej do drewna.
wyglada jak obraz nedzy i rozpaczy - ale dla mnie ma +10 za radoche ze zrobienia tego wlasnorecznie :)
ugluck - #warhammer40k #warhammer #modelarstwo #zrobtosam
Potrzebowalem stojaczka na...

źródło: comment_1612639196xbmJG2ZnMIn426yvAUfak8.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ratuje właśnie projekt po jakimś chyba dzieciaku i moje orki są właśnie po kąpieli w płynie hamulcowym. Niestety ktoś użył na nich białego podkładu który zejść już nie chce. I teraz pytanie.

-próbować to jakoś pomalować na tym podkładzie

- machnąć to moim czarnym podkładem i modlić się do Morka albo Gorka żeby to jakoś wyglądało.

#warhammer40k #wh40k
OmarBongo - Ratuje właśnie projekt po jakimś chyba dzieciaku i moje orki są właśnie p...

źródło: comment_1612536979eopIHR9FgHNEI2CcuWD4bj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OmarBongo: Ok, ja mam krucjatę anty płyno-hamulcową. To jakaś straszna plaga z czasów mrocznego, polskiego modelarstwa, circa 2000 r.

Wciapaj to do Wamodu, powinno zejść, bo to lepiej rozpuszcza niż płyn. Jeśli to nie da rady, to możesz szczoteczkę zamoczyć w acetonie i poszorować delikatnie, w miejscach które mają zalane detale.
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Jka hccesz sie pobawic w zmywanie sproboj DUROSTIP - 70 dyszek ale sciaga kazda farbe z plasticu i go nie niszczy. wystarcza krotkie kapiele ale i moze lezec miesiacami.
  • Odpowiedz
Hej mirki! Czy ktoś kojarzy gdzie, w Polsce mogę dorwać jakieś większe ilości butelek 15ml z zakraplaczem? Na allegro same aukcje z Chin, w polskich sklepach modelarskich 3 sztuki za 8 zł, a ja potrzebuję +/- 60 sztuk.

#warhammer40k #modelarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thelightful: tej cierpliwości trzeba czasem dużo, ja pod koniec lipca zamówiłem buteleczki i lejki właśnie, buteleczki przyszły w dwa tygodnie, lejki ostatecznie zamówiłem z allegro w styczniu (płacąc kilka razy drożej) bo dwa razy zaginęły w drodze
  • Odpowiedz