Kontynuując ogarnianie #blender - Harlequin Skyweavers. Idzie zdecydowanie przyjemniej, chociaż przy jednym czyszczeniu nadprogramowych vertów naknociłem strukturę, i to bardzo. Walczyłem żeby to odwrócić praktycznie cały dzień, ale na szczęście pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo
GerardZRumii - Kontynuując ogarnianie #blender - Harlequin Skyweavers. Idzie zdecydow...

źródło: comment_1613590240p0GzYoQoiXZsrCrKjfxC5i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robił ktoś konwersję Chimery pod Manticorę albo w ogóle robił Manticorę z jakiegoś innego modelu? Szukam inspiracji, bo Mail Ordery to teraz przychodzą z taką regularnością, że głowa mała :D

#warhammer40k #innewojny
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OmarBongo: wiesz co, ja się już nauczyłem, że kupowanie czegoś w stanie innym niż wypraska to taki sobie deal. Nie wiesz jak coś zostało sklejone, jakim klejem, czy nigdzie nie zalało detali, tracisz dodatkowe bitsy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opat: niby tak, ale gdy za zestaw 5 małych figurek w oryginale płacisz 90zl a ja dałem 24zl go jednak jest deal ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko zależy od rodzaju figurek
  • Odpowiedz
Właśnie zdałem sobie sprawę, że jeśli miałbym kiedykolwiek budować pełnowymiarową armię do czterdziestki (lubię skirmishe, więc wolę Kill Team), to chyba tylko i wyłącznie Death Guard. Zacząłem malować kupione kiedyś tam modele ze starego startera i chyba żadnych figurek nie malowało mi się równie przyjemnie co Nurglowych.
#warhammer40k #modelarstwo #hobby
ObslugaRadomskiegoLotniska - Właśnie zdałem sobie sprawę, że jeśli miałbym kiedykolwi...

źródło: comment_1613487206aLzPDCEbxngPRZ3lUXWYHS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam starą armię orków i pierwszym raz od 5 lat kupiłem pudełko chopakuf. Zauważyłem, że podstawki w zestawie są znacznie większe niż te od moich. Czy żeby grać na turnieju musiałbym wszystkich przeklejać na te nowe?
#warhammer40k #grybezpradu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OmarBongo: to nie jest kwestia bycia turniejowym purytaninem. Orki, na podstawkach 25mm mogły w 8 edycji dopchać do comabtu więcej modeli i mniejsze pdostawki działały na ich korzyść. W 9. trochę się zmieniło, bo zamiast walczyć w calu, od kogoś kto jest w calu, walczy się w 0,5 cala od kogoś, kto jest w 0,5 cala od przeciwnika.

Tak samo jest na przykład z motorkami, które mając podstawkę kawaleryjską łatwiej
  • Odpowiedz
Od paru tygodni nie ma modeli z Forge worlda na aliexpress. Gdzie ja teraz kupię prymarchów, korps of krieg w rozsądnych cenach?

Czy to jakaś zorganizowana akcja? Ktoś coś?

#warhammer40k #wh40k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magpie: Krieganie mają chyba najlepszy, ciężki klimat. Podobny było czuć w grze Iron Storm, gdzie też toczyło się wieloletnią wojnę pozycyjną podobną do I wojny światowej, tyle że z nowoczesną technologią.

Za gowniaka bałem się w to grać, bo jak wlazło się na minę, albo dogoniły gracza psy z ładunkami wybuchowymi, to dosłownie rozrywało naszą postać na krwawe kawałki mięsa z obrzydliwym pluskiem opadającej na ziemię krwi i tkanek.
s.....i - @Magpie: Krieganie mają chyba najlepszy, ciężki klimat. Podobny było czuć w...

źródło: comment_1613134900WyLB0O6aDGL7JHKS8LoKnt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach