Mam już xls dla wybranych lat, szybciej będzie jak otworze każdy dokument i policzę za pomocą funkcji. Ale dzięki za radę.
  • Odpowiedz
http://www.wykop.pl/link/2698579/bitcoin-w-prawie-calym-polskim-internecie-startuje-nowa-usluga/

Bitcoin w prawie całym polskim internecie. Startuje nowa usługa

Można już zapłacić bitcoinami za cokolwiek w internecie. Ta metoda płatności umożliwi zasilenie rachunku w sytuacji gdy nie możemy skorzystać z konta bankowego, a mamy przy sobie portfel Bitcoin.

#mikroreklama #bitcoin #kryptowaluty #inpay #finanse #waluty #zakupy #technologia #pieniadze
FarmazonowyMsciciel - http://www.wykop.pl/link/2698579/bitcoin-w-prawie-calym-polskim...

źródło: comment_CNDdyYoUP4ZJ9XzbqVoqjUjZaEPUabzY.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#trip #waluty #bulgaria

Czy jadąc do Bułgarii lepiej jest wymienić tu w Polsce PLN>BGN, czy moze tutaj PLN>EUR a na miejscu EUR>BGN?

Wszedze piszą ze lepiej druga opcja ale nie wiem czemu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę na cinkciarzu i walutomacie możliwość wymiany PLN na bardziej egzotyczne waluty, jak np. bułgarska lewa. Czy taka wymiana ma sens z perspektywy wyjazdu do Bułgarii i chęci wypłacenia tam pieniędzy z bankomatu? Czy konieczne jest tutaj posiadanie karty podpiętej do konta walutego w bułgarskich lewach czy jest jakieś inne rozwiązanie?

#cinkciarz #waluty #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumol: Trzeba konta walutowego w określonej walucie bo inaczej i tak będziesz miał przewalutowania wykonywane przez bank przy każdej transakcji.
  • Odpowiedz
@serok: Miasto ok 60tyś mieszkańców. W kantorach u mnie kurs € waha się od 4.08 - 4.10.
Chciałem wymienić jeśli miał bym wymienić małą kwotę nawet bym się nie pytał :D
Z wypłaceniem euro z konta walutowego nie ma problemu w placówce banku.
  • Odpowiedz
Mireczki, czy w Rumunii jest bardzo drogo?
Jadę na 10 dni i potrzebuję tam wyżyć (jedzenie w restauracjach) + imprezy i ew. jakieś inne atrakcje.

Ile byście zabrali?
Wiem, że to zależy od indywidualnych potrzeb.
#rumunia #podroze #waluty #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy ostatnio byłem w Rzymie wypłaciłem 50 euro w bankomacie, mam konto walutowe (euro) w t-mobile.
Po powrocie do domu zobaczyłem, że z konta zabrali mi 57,82 euro / 229,63 PLN. Dlaczego jest taki dziwaczny przelicznik? czemu nie pobrało mi po prostu tych 50 euro + ewentualna prowizja za wypłatę?
#banki #bank #waluty #pytanie #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak najkorzystniej wymienić dużą ilość pieniędzy na #dolar?
Kantor Walutowy #aliorbank i sobie odebrać u nich w placówce? Muszę mieć trochę do ręki, trochę na koncie. #waluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0002: Swoją drogą to Rosja mnie rozwala. Jeden z największych krajów świata. Zasoby- praktycznie cała tablica Mendelejewa, ogromne obszary i jedna wielka lipa
  • Odpowiedz
@0002: Jeszcze 5 rubli i będzie pułap równy temu co było przy panice na giełdach. Nie powiem że mnie to nie cieszy, bo mniej pieniędzy w rosyjskiej kasie to mniej na wojnę, a im bardziej spada rubel tym szybciej inwestycje odpływają. Szkoda że zwykli rosjanie cierpią (najbardziej na skoku cen) w tym moja rodzina. Ciekawe jednak jak ropa uderza w hrywnę i dolara
Aryo - @0002: Jeszcze 5 rubli i będzie pułap równy temu co było przy panice na giełda...

źródło: comment_8Se3OSgxtdD55HKsNDINjjhYA6sQEJci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hej Mirki, jest tu jakis rekin rynku forex? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspierajac strone zelazna logika zalozylem konto na XM brokers, gdzie dostalem 100zl, zeby zaczac zarabiac grube miliony.

Przeszedlem rejestracje, konto mam aktywne tylko nie wiem co dalej, jak tego uzywac. Moze jest tu ktos kto juz sie tym bawil?

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nemsik: Udzielałem się w kilku tematach, np ZL, no ale każdy tam jest najmądrzejszy, więc teraz tylko obserwuje i siedzę cicho. Choć czasami korci napisać : co Ty ćpasz chłopie, że piszesz takie dyrdymały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz