amerykańskim remake'u serialu.


@josedra52:
P-------a mają z tymi remejkami. Rozumiem jeszcze robienie remaków starych filmów, które nie pasują do naszej epoki.
Ale serial sprzed 5 lat?
I to po angielsku?
Serio?
  • Odpowiedz
@deryt: @deryt: Jak wyjdzie remake to się okaże. Z Shameless albo The Office w wersji US zrobili mistrzostwo, każde poziom wyżej od oryginału więc kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

141
Najpierw wcieramy chilli w oczy,
choć piecze, jest to ostrzeżenie,
gdy je przepłuczesz wciąż zobaczysz
to nadchodzące zagrożenie.

Potem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bida dżojnt, rozmyślam nad stworzeniem partii, której myślą przewodnią będzie Przyjemność+ (gram zioła, 8pak piwa i gram wybranego proszku), dostarczane codziennie rano o 12 do domu. Zmniejszy to przestępczość więc inwestycja będzie 0, kraj będzie piękny i spokojny.

Szukam inwestorów
#wykopjointclub #utopia
Simon3D - Bida dżojnt, rozmyślam nad stworzeniem partii, której myślą przewodnią będz...

źródło: comment_wxqvAdDxSUSGMuQD7dLGhYa9UnZQTT2c.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach