Wiecie jak wygląda wysyłka zamówień na Morele? Teoretycznie większość zamówień wysyłaja UPS'em, ale jak to wygląda w praktyce? Chciałbym zrobić większe zamówienie, a z kurierem DPD mam niezbyt dobre wspomnienia.

#morele #ups
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak przesyłka jest w transporcie i jak zmienię adres, to ta zmiana jest tylko dla kuriera, czy kurier przekazuje też tą zmianę nadawcy?
#ups
#kurier
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przesyła za pobraniem. Czy można przy odbiorze płacić kartą bankomatową? Czy ta okryta mroczną tajemnica technologia płacenia zbliżeniowego dotarła do nich? Czy nadal tylko gotówka lub czeki?
#ups #kurier #morele
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g0dl1ke: @IceGoral:
Dotarło, ruszyło o 21 w poniedziałek, z Mysłowic pod Warszawę a potem na Małopolskę xd. Fajną mają tą infrastrukturę logistyczną co przesyłki idą łukiem podczas gdy w linii prostej trasa jest kilkukrotnie krótsza.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: kuriera opierniczyła Pani na infolinii, a mnie próbowała wmówić wcześniej że mieszkam na innym piętrze w innym bloku. Kurierowy zajęło do godzinę od połączenia na odebranie paczki ze złego adresu i dostarczeniu do moich rąk.
  • Odpowiedz
Czym najczęściej paczki nadajecie? Jutro muszę wysłać i się zastanawiam czy kurier inpostu to wciąż najwygodniejsza i najtańsza forma dostawy.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam pozdrawiam was wykopki
Potrzebuje porady co zrobić z tą z-----ą firmą Lenovo która zgubiła pół roku temu laptop mojej różowej i od tego czasu nie dają znać co dalej. Laptop zgubił się pomiędzy sklepem w którym go nabyłem a serwisem lenovo, a przewoźnikiem był UPS. No i laptop UPS znikł, sprzedawca wysłał wezwanie do zapłaty i sobie tak czekam. Ręce opadają jak traktuje się klienta w tym antyludzkim kraju
#pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvineX: hmmm, byłem prawie pewien, że paczkę od Ciebie dostanę ( ͡º ͜ʖ͡º)

z tym stretchem to nie ogarniam, wysyłam z PL za granicę paczki codziennie i zawsze w stretchu, idzie to normalnie jako standardowa paczka. Może chodzi o to, że niestendardem jest jak to będzie tylko stretch? W sensie nie zastretchowany foremny karton tylko na pałę wysłany w stretchu np. fotel nieforemny :P
  • Odpowiedz
do której pracuja kurierzy ups? bo mam ze paczka bedzie dostarczona do konca dnia XD a byłem cały dzien w domu a jest juz 22 a kuriera nie było XD
#kurier #ups
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #pytanie

Mireczki, czy #ups posiada infolinię z konsultantem? Bo dzwonię do nich i gadam z jakimś botem, który nawet nie ogarnia numeru mojej paczki. Zaginęła moja paczka i nawet nie wiem gdzie z tym uderzyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach