Dzień dobry, postanowiłem na jakiś czas wyemigrować z #mecz na #ufc (。◕‿‿◕。)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

RiverStar
- 1

sebastian-rogalski
via Wykop- 2
@RiverStar: daj znac czy pokaza nawrockiego XD

RiverStar
- 1
@sebastian-rogalski: On powinien walczyć :D
- 0
#ufc
zapodacie link do strumyka ? bo .cfd po zaladowaniu odpala reklame opery ktorej nie da sie skipnac ...
zapodacie link do strumyka ? bo .cfd po zaladowaniu odpala reklame opery ktorej nie da sie skipnac ...
- 6

- 0
- 0
są gdzieś na jakichś strumykach zapisane całe gale?
#ufc
#ufc
@kickss: gdzieś na pewno, tak łacz full mma 👻
@Milegodniawszystkim: a co innego będą robić? walczyć? to można na froncie, a tu zwykłe właśnie mordobicie
@kmlbnd: a co jeśli to powie? dostanie w------l? To tylko potwierdzi jego słowa xD
źródło: 1000002148
Pobierzbedzie jaki stream?
#ufc
#ufc
@programista_wykopek: to wieczorem będzie
@programista_wykopek: Z niedzieli na poniedziałek
- 0
#ufc Zna kto stream
Na co?
@pixie: masz cos?
- 5
Gamrot wyrzucony z czerwonego smoka
z jednej strony mam wrażenie, że Gamrot to straszna złotówa, z drugiej jak tam jakieś 30% to też chore stawki
o ile dobrze pamiętam Gamrot nie chciał płacić Kościelskiemu, pozniej Kowalika pognal, zeby nie placic i chyba Jedrzejczyk mu kontrakt zalatwila za darmo, pozniej ATT, bo tam pewnie ma klub i trenera w jednym, wiec moze przyoszczedzic
no medal ma dwie strony, bo jak taki Gamrot zaczynal
z jednej strony mam wrażenie, że Gamrot to straszna złotówa, z drugiej jak tam jakieś 30% to też chore stawki
o ile dobrze pamiętam Gamrot nie chciał płacić Kościelskiemu, pozniej Kowalika pognal, zeby nie placic i chyba Jedrzejczyk mu kontrakt zalatwila za darmo, pozniej ATT, bo tam pewnie ma klub i trenera w jednym, wiec moze przyoszczedzic
no medal ma dwie strony, bo jak taki Gamrot zaczynal
@Milegodniawszystkim: Trzeba by znać szczegóły, kwoty itp. Ale bierz pod uwagę, że dostaje jakąś kwote, od tego duże podatki, % dla trenera, % dla jednego klubu, % dla drugiego klubu, % dla menadżera, inne koszty treningów i przebywania w USA.
Nie wiemy ile kto bierze, czy to jest procent, czy stała kwota, czy kwota zależna od ilości przebytych treningów, ale jeśli jest sytuacja że tam każdy chce od niego jakiś
Nie wiemy ile kto bierze, czy to jest procent, czy stała kwota, czy kwota zależna od ilości przebytych treningów, ale jeśli jest sytuacja że tam każdy chce od niego jakiś
- 0
@kerri: niby 5% nie chcial dac i dawal mniej niz 1%
- 1
- 1
Gatekeeper gamrot wywalony z czerwonego smoka #ufc
@RiverStar: a ufc nie jest jutro? Z niedzieli na poniedziałek jest
@hanys1dwa3: o kurde, faktycznie, sorry
@JajkaNieMajaBialek nom, Trump
- 12
źródło: 1000021236
Pobierz



















