#ufc
zapodacie link do strumyka ? bo .cfd po zaladowaniu odpala reklame opery ktorej nie da sie skipnac ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gamrot wyrzucony z czerwonego smoka
z jednej strony mam wrażenie, że Gamrot to straszna złotówa, z drugiej jak tam jakieś 30% to też chore stawki
o ile dobrze pamiętam Gamrot nie chciał płacić Kościelskiemu, pozniej Kowalika pognal, zeby nie placic i chyba Jedrzejczyk mu kontrakt zalatwila za darmo, pozniej ATT, bo tam pewnie ma klub i trenera w jednym, wiec moze przyoszczedzic
no medal ma dwie strony, bo jak taki Gamrot zaczynal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milegodniawszystkim: Trzeba by znać szczegóły, kwoty itp. Ale bierz pod uwagę, że dostaje jakąś kwote, od tego duże podatki, % dla trenera, % dla jednego klubu, % dla drugiego klubu, % dla menadżera, inne koszty treningów i przebywania w USA.

Nie wiemy ile kto bierze, czy to jest procent, czy stała kwota, czy kwota zależna od ilości przebytych treningów, ale jeśli jest sytuacja że tam każdy chce od niego jakiś
  • Odpowiedz
No i nie wiem Co dziś w nocy oglądać :/ #ufc w białym domu czy #mecz. Póki co każdy mecz wiernie od dechy do dechy obejrzany, choć po nocce jak zombie wyglądam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach