To ma być tak, że większość walk w oktagonie na zewnątrz a dwie walki o pas w środku Białego domu? #ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufc Ale trzeba mieć syndrom małego c---a by robić sobie takie imprezy w miejscu pracy xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach