smutno ale to co on właśnie przyjął na łeb i to wytrzymał bez ciężkiego to jest k---a wręcz niewiarygodne

#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś lepsze źródło niż strumyk? bez miliona reklam i klikania po 10 razy żeby cokolwiek włączyć
#ufc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za kim jesteście w walce Pereiry z Ganem?
#ankieta #ufc #mma

Za kim jesteście?

  • Za Pereirą 71.7% (33)
  • Za Ganem 10.9% (5)
  • Za nikim 17.4% (8)

Oddanych głosów: 46

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach