Wpis z mikrobloga

Ostatnio będąc w McShicie wzialem do reki #gazetawyborcza. Rzadko czytam, ale w McShicie do wyboru jest albo to, albo Super Express. Byłem w prawdziwym szoku. Wyborcza poziom mentalny prezentowała zawsze taki, jaki prezentowała, ale to, co zobaczyłem wczoraj, przeraziło mnie kompletnie, bo teraz widzę, że odlatują w najwyższe rejony szaleństwa.

Wszędzie geje. Dajmy żyć gejom, są tak uciskani. Uchodźcy. Uchodźcy są wspaniali. PiS. PiS nas zniszczy, PiS nas ośmiesza za granicą. Unia. Bądźmy w jedności, twórzmy wspólnotę, nie odstawajmy. \

Po prostu rzygam tą gazetą. Zawsze uważałem, iż mentalnie są jacy są, ale chociaż intelektualnie prezentują jakiś poziom. Teraz wiem, że razem biorę Super Express. Wolę czytać o cyckach Dody niż o miłości Pawła i Romana chcących adoptować małego uchodźcę na złość PiSowi.

#neuropa #uniaeuropejska #dokadtenswiatzmierza #uchodzcy
  • 2
  • Odpowiedz
@haes82: Ta gazeta to #!$%@?. Ostatnio nawet Łona (ten raper) tam udzielił wywiadu w którym powiedział że Komitet Obrony Demokracji to dobry ruch i że Prezydent Duda nie zrobił nic żeby go szanować.
  • Odpowiedz