Bolt to nadgowno, kolejny raz kierowca podjezdza w zle miejsce odbioru, nie odbiera telefonu i zaznacza ze pasazer sie nie pojawia. Gardze tym guwnem, dobrze ze chociaz ukrainiec z ubera wiedzial gdzie podjechac po mnie. Bolta niepolecam, jeszcze zjadlo mi 10 plnow...
#bolt #uber #zalesie #lodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krowa_i_kurczak: Przy płatnościach gotówkowych jest obowiązek wystawienia paragonu nałożony przez Ubera i w większości sytuacji dostaniesz paragon. W kasę fiskalną zaopatrza partner. Czasem saszka próbuje przyoszczędzić i kasy nie ma/paragonu nie wystawi. Wtedy faktycznie nie musisz płacić (a najlepiej dodatkowo zgłosić to do ubera)

Ja kasy nie mam i kiedyś przypadkowo zaakceptowałem kurs gotówkowy. Wyjaśniłem że wziąłem kurs przez przypadek i nie mogę przyjąć gotówki, więc kurs jest gratis (jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jechałem wczoraj wieczorem w #olsztyn na miasto Green #taxi i podczas jazdy kierowca odebrał telefon od swojego przełożonego, z którym umawiali sie na "zasadzkę" na kierowcę #bolt. Zasadzka miała polegać na tym, że zamówią Bolta i wsiądą do niego z dzieckiem. Jak nie będzie fotelika to szybki cynk na policję.

Nie omieszkałem wyrazić mojego niezadowolenia z takiego sposobu prowadzenia walki z konkurencją. Wytłumaczyłem kierowcy, że
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@resuf: korpo green taxi które jest chyba najpopularniejszą taxą w mieście robi zasadzki na bolt? ilu kierowców bolta jest w Olsztynie? Trzech? coś mi tu śmierdzi.

i raczej był pod wpływem swojego przełożonego


oni zdaje się działają jako jdg
  • Odpowiedz
Auto na #bolt #uber dla dwóch kierowców wiec dość mocno eksploatowane. Skoda Fabia z fabrycznym LPG czy toyota yaris w hybrydzie? Liczy się niezawodność, koszt eksploatacji i utrata wartości. Może inne propozycje?
Skoda gwarancja dwuletnia na wszystko, w toyocie mechaniczna na 3 lata, układ hybrydowy 5 lat. LPG w toyocie odpada, bo stracę gwarancje. Auto będzie jeździło 3 lata. #motoryzacja #samochody
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w Uber Eats da się zamówić jedzenie na konkretną godzinę? Wiem że ostatnio coś nie mogłem albo nie widziałem tej funkcji i przyjechało wcześniej, a chciałem na daną godzinę żeby jak różowy wróci z pracy było ciepłe tymczasem ostygło :(

#uber #ubereats #pysznepl #jedzenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, czy za jazdę uberem w Paryżu będę w stanie dostać rachunek który będę mógł rozliczyć do delegacji? W kraju da się dostać fakturę, a za granicą? Chyba że znacie jakieś rozsądne firmy taksówkowe w Paryżu? Ląduje na lotnisku CDG o 23 a wylatuje o 6:30 i muszę się jakoś dostać do/z hotelu
#uber #taxi #firma #francja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wsiadlem dzisiaj w #panek Honda chr i zapłaciłem 48 zł (43 min/10 km) za tę samą trasę za którą był zapłacił w #bolt #uber czy #freenow #taxify około 35 zł.

Apka ląduje w kiblu. Za droga zabawa za stanie w korku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach