via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Wsiadasz do Ubera:
- Dzień dobry.
- Privet!
...
Dojeżdżasz.

-
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękujemy za wspieranie amerykańskich wyzyskiwaczy. Ukraiński czy tez tadżykinskański kierowca nie zobaczy z tego grosza a Ty jesteś frajerem ale cieszy nas że się tym chwalisz. Nie dzwon do nas jak coś będzie nie tak albo w razie wypadku bo i tak będziemy mieli cię głęboko w dupie tak jak niewolnika kierowcę. Pozdrawiamy zespół Uber
  • Odpowiedz
Odpowiedź jest pewnie jakaś prosta, ale dlaczego z 36 zł przy zamawianiu #uber zrobiło mi się 60? Mam uberem wykonanych kilkadziesiąt jazd w różnych krajach i pierwszy raz mi się coś takiego o------o, zawsze było tyle ile pokazywało przy zamawianiu. Ostatni raz jechałem w listopadzie w Warszawie z centrum na Chopina i kurna 13 ziko zapłacone, żadnych dopłat nie było.
Niedoszacowany - Odpowiedź jest pewnie jakaś prosta, ale dlaczego z 36 zł przy zamawi...

źródło: comment_1581974925FM56L1VWMydHiWASNxeeIb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach