wołam @FaktyTvn @tvn #polska #tvn

https://www.wykop.pl/link/4360117/bomba-ekologiczna-w-zielonej-gorze-halda-smieci-w-centrum-miasta/

firma o której tu mowa kupiła grunt w Sulechowie ok. 20km od Zielonej Góry. Mieszkańcy tej małej miejscowość grzmią. Burmistrz bez konsultacji społecznych oraz radnych sprzedał grunt gminy pod recykling śmieci .

http://www.sulechow.pl/pl/aktualnosci/podpisanie-aktu-notarialnego-z-firma-eurokey-recykling-limited-sp-z-o-o.html

PROSZĘ O POMOC
źródło: comment_W7q1bCxOtIZ9MBoZjVJ0D9f3ILEuwYhp.jpg
@spicmen: działka pod którą powstać ma inwestycja w Sulechowie to chyba ta sama działka na której wcześniej istniała sortownia śmieci, aktualnie jest tam po prostu składowisko. (Wydaje mi się, że jest to działka niedaleko drogi S3).Tak czy inaczej, nie uważam żeby w dobie nieradzenia sobie z problemem śmieci czyt. podpalenia taka inwestycja byłaby czymś dobrym. Pomijając gryzonie i smród który w tym mieście i tak jest baaaardzo powszechny (krowy).
Na Tefałenie reportaż o cygańskim dzikim plemionie na Słowacji.

Najpierw filmik. Nostalgiczny podkład muzyczny, obrazy biednych dzieci, pan lektor mówi w jakich Ci biedacy nieludzkich warunkach egzystują i wypowiedzi ludności tubylczej: "Chcemy pracować ale nie ma pracy :("

xDDDD

Potem studio. Kilku "ekspertów" i niemal płaczący nad biednym losem cyganów Kraśko i Rusinowa. Oskarżenia pod adresem państwa i służb dlaczego im nie pomagają xDD

Czy oni są naprawdę takimi idiotami czy dobrze
źródło: comment_WCZ6cIdlV9KETTmWK6ZG6FWSgcLozmhN.jpg
Pamiętacie te czasy?

Jak na wykopie rządziły prawicowe przekonania, jak hejtowano na każdym kroku TVN, marząc o wywaleniu spod żyrandola Bronka?

Jak "krulował" Korwin, w dyskusjach, na memach, w nadziejach, a teraz jest obciachem w ogóle o nim gadać?

Jak każdy twierdził, że nadejście internetu zmieni scenę polityczną (xD), że internet jest rzeczą oświeconą, nie ogłupia jak telewizja (xDD) i że nagle, magicznie wszyscy będą świadomi?

Nigdy bym nie przypuszczał, że w
@budep: Przecież dalej Tvn i tego typu media uchodza za pośmiewisko i wzór manipulowania informacją tak samo jak PBK czu Tusk.
Zatem nic się nie zmieniło względem stanu o którym wspominasz. NIC. Odbiór jest taki sam.

Prawdopodobnie jedyna różnica jest taka, że płatne neurotardowe trole i fanatycy za nimi podążający z kapiącą pianą z paszczy, są w oblężonej twierdzy i teraz uważają każdego kto zlewa to szambo, za pisowca. Wcześniej uważali
#tvn #telewizja
Chcieli pokazać jak pies ratuje tonacego.
Psa wypuszczają, rzucają mu woreczek a piesek tup tup tup i na piasek. Chwila ciszy i zaskoczenia, a gruba pani mówi że piesek wiedział że tu jest płytko i miał to gdzieś ale jak pokazywali tam, gdzie było głębiej to już był ok. A Chajzer właśnie właśnie dlatego nie należy ufać wszystkim tylko myśleć. ))¯_(ツ)_/¯
źródło: comment_tSUMvGs85OQgDnli4DxKdNmR7vPALRQu.jpg