Ehh jak tu się dziwić, że coraz więcej foliarzy widać w Polsce. Jestem u babci, a ta ogląda Dzień Dobry TVN - pod rząd dwa pseudonaukowe materiały. Były to kolejno:

1. Refleksologia i wykład o tym jak ze stóp można wyczytać w 1 z 5 stref czy masz np. chory pęcherz lub wątrobę.

2. Parapsychologia - jasnowidz Jackowski prywatnie. Po opowiedzeniu historii miłosnej jego żona #!$%@? o tym, że jasnowidztwo działa i
źródło: comment_15997291206KMa23htNvWCdbDShuSkdl.jpg
@hansschrodinger: obejrzałem, beka jak laska w studiu podsumowuje te rozmowy z neetami, że były "często wstrząsające, bulwersujące" xD. Jakby tag poczytali to by musieli się za głowy łapać.

Co do samego NEETu, to generalnie dobro i nadzieja, z kilkoma "ale". Pierwsza kwestia: czy jesteśmy całkowicie na utrzymaniu rodziców (tym bardziej, jeśli obiektywnie patrząc nie mamy przeciwskazań do podjęcia pracy) - wtedy, nie oszukujmy się, jest to powód do wstydu i ostracyzmu,
@zapieponczek też to wczoraj oglądałem. Facet pije zmieszana wòde z colą w autobusie, używa guzika do awaryjnego otwierania drzwi, za to już ma kolegium. Typ daje niezły przykład swojej córce. Nie lubię ludzi oceniać po wyglądzie, ale jak widzę torebeczkę, białe adidasy i skarpetki do czarnych spodni dresowych, to mam przeczucie że mam doczynienia z patologią/biedą umysłową.
@welin zresztą to niepłacący alimenciarz i typ poszukiwany za napaść na nieletniego w szkole, chłopak miał ślinę z jego córka i poszedł do szkoły mu #!$%@? xD W materiale on oczywiście stwierdził że to nie ma znaczenia i nie rozumie dlaczego do tego nawiązują.

Przecież to normalne, każdy od czasu do czasu jest poszukiwany xD
Zauważyliście, że do Milionerów biorą już głównie tylko osoby po studiach, studentów lub klasę średnią, średnią wyższą a pracowników fizycznych już niekoniecznie? A kiedyś obecność murarza, ochroniarza, rolnika czy kierowcy nie była niczym dziwnym. Podobnie postępują w teleturnieju Joker. Gdzie kiedyś w Grze w Ciemno spotykano różne typy ludzi. Dziwnym trafem ci mniej wykształceni mieli większą ogólną wiedzę. I tę wiedzę głównie eksponowano. A teraz połowa odcinka to tozmowy o duperelach i
@brednyk: Masz zupełną rację, do teleturniejów jest casting. Pytanie, kto wydziela osoby w radzie castingu albo dalej: czym, są kierowane te grażynki w tvp albo tvn: bojaźnią o stołek 4 koła. Za pewne są to osoby #!$%@?**, które najchętniej widziały by w teleturnieju podobne sobie #!$%@?, czyli: urzędniczki, pracownika kancelarii (niższego szczebla koniecznie), szefową małej firmy. Żyjemy w państwie etatystycznym. Ktoś prawdziwy mógłby palnąć gafę i nagle zrobiło by się nieprzyjemnie.
Showman Hołownia, co ma niewielkie pojęcie o polityce i gospodarce(zasiłki 2k xD) buduje "nowy ruch",gdzis przymierzani są posłowie PO i Lewicy. Apolityczna maszynka do zarabiania kasy na frajerach i głoszenia populistycznych hasełek.ni yo.gospodarczo ni światopogladowo kompletnie niespójne w Praktycznie ŻADNEJ KWESTI. Mieszanka wedlowska.

A janusze i tak zagłosująz bo.kolejna partia wodzowska. Nie będą znać żqdnej osoby z tego ugrupowania, ale Szymek z TVN to.głosujemy. Ciul, że wprowadzi.kilkadziesiąt osób XD

Nawet mi nie
co ma niewielkie pojęcie o polityce i gospodarce buduje "nowy ruch"

Apolityczna maszynka do zarabiania kasy na frajerach i głoszenia populistycznych hasełek.ni yo.gospodarczo ni światopogladowo kompletnie niespójne w Praktycznie ŻADNEJ KWESTI. Mieszanka wedlowska.


@Wilczek03: Nawet nie wiesz jak głośno śmiechłem jak sobie przypomniałem że Ty przecież za Konfederacją głosujesz XDDDDDD
Po raz pierwszy od dawien dawna obejrzałem fakty w TVN i z ich przekazu wyłania się przerażający obraz. Mam wrażenie, że jesteśmy na krawędzi apokalipsy z uwagi na koronawirusa! Co gorsza wirus mutuje, jest bardziej zakaźny, mniej śmiercionośny, ale nadal zagrożone są miliony! Na szczęście mimo mutacji, nie są konieczne odrębne prace nad innymi mutacjami, bo szczepionka, która się niebawem ukaże, będzie skuteczna na wszystkie rodzaje koronawirusa! Uffff... Z niecierpliwością czekam na