Całkiem niespodziewanie gdzieś mi mignął odświeżony serial "39 i pół tygodnia" produkcji TVN. Okazuje się, że ma już dobry rok, a ja pamiętając całkiem dobry pierwszy sezon sprzed lat, postanowiłem go obejrzeć. Nie dla podstarzałego Karolaka czy historii rodziny, ale dla muzyki, która wtedy była genialna.

No i kurtka wodna zawiodłem się. Po scenariuszu niewiele się spodziewałem i miałem rację, kiszka niesamowita, chociaż było parę prób puszczenia oczka do widzów pierwszej serii.
@sphinxxx: tam były trzy krążki nie jeden, muzyka Targosza to odkrycie i objawienie dekady dzięki temu serialowi, mam podobne opinie, 39,5 odcinek kończył się tym, że goniąc małpę która chce skończyć serial, odkryto, że scenariusz do serialu napisała małpa - i tak powinno zostać, to ewidentnie nawiązanie do Ferdydurke i zakończenia "koniec i bomba, a kto czytał ten trąba" - typowego łamania czwartej ściany, bezpośredniej interakcji z widzem, dla mnie pierwsze
Właśnie oglądam na TVN Show Doroty Szelągowskiej o totalnych transformacjach domów. No i po remoncie wchodzi parka, on i ona, pierwszy raz do swojego nowego domu. Padają na kolana, ryczą jak bobry, kobita jak panda, tarza się po ziemi, chłop łka ze wzruszenia.

Głos z offu:

STEFAN JEST WZRUSZONY, ŻE EKIPA BUDOWLANA GO NIE OSZUKAŁA PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU

#truestory #heheszki #telewizja #tvn #totalneremontyszelagowskiej #remontujzwykopem
Dzisiejszy materiał był bardzo smutny. Nie wiadomo, czy ten chłopak mial cos wspólnego z zaginięcie Maćka, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Szkoda chłopaka.

Z punktu widzenia dziennikarskiego taki materiał to rzadkość. Dziennikarz rozmawia z bratem i nagle dzwoni telefon - znaleźli brata w Odrze. W pośpiechu wszyscy wsiadają do auta i jadą w wyznaczone miejsce. Kamera wciąż wszystko rejestruje, całą podróż, reakcje brata, emocje. Mocne.

#tvn #uwaga #telewizja #polska #wroclaw
"warto zapamiętać te obrazki, jak zachowują się mieszkańcy Barcelony" odnośnie covid xD cebulę chyba pogrzało. Mieszkańcy hiszpani mają w dupie covid. Dla nich liczy się zabawa, wolność i możliwość pójścia do baru na winko/piwko. Pierwsze co robili hiszpanie jak robiono lockdown pierwszy to wycieczki do sklepów po alko bo będzie można ze znajomymi robić grilla i fiestę. A tu zonk bo nie można było wychodzić i ból dupy. Na Majorce cały letni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie wiem czemu ale spoko mi się ogląda 19+, dla większość z was to pewnie trudne sprawy wśród nastolatków ale mi się podoba mimo, że w dobrze serialów o dziwo jestem dość wybredny xd

jedyne co mnie tam #!$%@?, to to, że tam już chyba każdy spał z każdym xd

#19plus #tvn nie bijcie za tag #seriale xd
@adams8452: Zgodzę się po części. Taki Łukasz na przykład - nie jest on jakiś ładny jeśli chodzi o rysy twarzy. Ale te jego specyficzne rysy w połączeniu z albinizmem sprawiają, że jest wyjątkowy. Ale to będzie gość który raczej będzie śmigał po wybiegach niźli robił jakieś wielkie sesje okładkowe... Cóż Gracja jest dla mnie pomyłką tego programu, a kolejną pomyłką jest Maja, która powinna polecieć chociażby za to, że nie wykonała
Chciałbym program Firmowe Rewolucje, gdzie by eksperci jeździliby do #januszex oraz do różnych #januszebiznesu to nawet zgłosiłbym firmę w którym pracuje #pracbaza #pracbazaproblems #telewizja #gownowpis #pomysl #polskatelewizja #tvp #tvn #polsat
W firmie, gdzie ja pracuje to by musieli zrobić 4 odcinki 90 minutowe i pewnie byłbym hitem internetów ze swoim fochem. Jednakże by biuro odremontowali za darmo czy też wstawili ekspres do kawy #rozkmina