@Demolka90:

osoby lub grupy osób, które pomogą w złożeniu wniosku o azyl lub otrzymania prawa pobytu będą podlegać nawet karze więzienia


Przedstawiono jako prawo gdzie za podanie wody człowiekowi grozi więzienie i oczywiście Żydzi podczas wojny to teraz imigranci na Węgrzech.
A Soros to dobry wojek pomagający ludziom z dobroci serca swego. Likwidację jego fundacji na Węgrzech przedstawiono jako armagedon dla biednych bisurmanów.
Polska ma się odciąć.

No i martwią się
ŻÓŁTY KREM Z APTEKI.

BRAWA DLA MARKETINGOWCÓW!

Mochery już #!$%@?ą po swój nowy krem.

Oglądam TV tylko dlatego że Mundial ( ͡° ʖ̯ ͡°) dla mnie oglądanie tylu reklam to nowość, nie rozumiem jak można to wytrzymywać, to jest tak irytujące, wyczerpujące, #!$%@? nie do zniesienia, nie do ogarnięcia że ludzie się gapią w te panele jak stado baranów.
#reklama #telewizja #reklamy #tvp #tvn ##!$%@? #oswiadczenie
źródło: comment_E0xkHVHVIPkjnLpfIH4OHzZl33qFbgU7.jpg
Jprdl na tym raku tvn24 pani prezenterka (grażyna dziennikarstwa) pierdooooooli o statystykach meczu Polska - Senegal i rzuca jakieś teorie:

"Jurgen Klopp kazał przebiegać swoim zawodnikom 120km w meczu twierdzac, że jeżeli przebiegnie się mniej to się nie wygra"

Polacy mieli 110 a Senegal 107 chyba i twierdzi ona, że się nie popisali jak widać Polacy ale i Senegalczycy xD powołując się na teorię 120...

Na pewno zawodnicy Jurgena mieli liczniki w
Jako, że [ten wpis](https://www.wykop.pl/wpis/32814365/o-#!$%@?-co-ja-przed-chwila-zobaczylem-na-tvn24-sen/) został usunięty z gorących przez moderację (domyslam się, że za jeden zwrot) a OP zbanowany, więc wklejam ponownie lekko zmodyfikowane

O gur#a, co ja przed chwilą zobaczyłem na #tvn24. Senegalczycy przeszkadzali reporterowi w relacji, przyszedł pasterz i wszystkich uspokoił. xD

Jak ktoś ma filmik niech robi znalezisko. xDDD


#uchodzcy #tvn #heheszki #mundial #mecz #pilkanozna #mundial2018 #ms2018
#!$%@? kogo ten tefałen promuje? Jakaś typiara buja sie po najlepszych hotelach, na 30 urodziny odwiedzila 30 krajow w roku. Oh jakie piekne masz zycie, kazdy musi takie miec. Normlany czlowiek haruje na zycie, czynsz, wakacje, a ona tak naprawde nie pracuje dostaje kase od sponsorow czy bogatyvh starych. Na pytanie dziennikarza jak znalazla sie w tylu miejscach, odpowiedziala ze dany kraj pisze do niej czy chcialaby ich odwiedzic i wypromowac na
źródło: comment_G6rx02dei8JouXJBrU9S1JNw26Stv001.jpg