Obejrzałem wczoraj jeden z odcinków "Mistrzów Podrywu" i albo osoby w takich programach są podstawione aby taki człowiek sobie pomyślał że podobnych mu ludzi jest wiele albo zgłaszają się tam najwięksi kretyni, którzy myślą że występ w takim programie coś zmieni w jego życiu. Nie będe się rozwodził nad sposobami "podrywu" czy też zagadywania kobiet na ulicy, bo największą moją uwagę przykuł fakt jak oni wszyscy -uczestnicy oraz prowadzący- złapali niemiłosierny ból
źródło: comment_cuzCPNDOon2YLCbtL4uBPgP9aWul0MtF.jpg
Po 7 latach pierwszy raz oglądam wiadomosci na TVN i już #!$%@? jacy to Polacy są rasistowscy... Wkoncu udalo im sie znalezc jakiegos pokrzywdzonego obcokrajowca!

Pojde zaraz szukac rodakow atakujących Romów i zglosze, że w Polsce jest coraz gorzej... Japier... Kilka najbanych karyn wyzwalo goscia i paragrafów znalezli od groma, a jak murzyn, albo żyd wyzwieb Polaka to jest super, bo Polacy rasistowscy i im sie należy. Skłócic Polaków i wzbudzać poczucie
źródło: comment_iJ5Wfu6cOsdU2EC1oSkTnJBJHcGqDwV3.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
I w #wiadomosci #tvp i w #fakty #tvn mówią o tym dziecku z wodą zamiast mózgu które #cejrowski chce ratować... To straszne jak nierzetelne i nastawione na tanią sensacje są polskie media.
Obie stacje przedstawiły wyłącznie perspektywę zdesperowanych rodziców i perspektywę kościoła, wspominając tylko mimochodem że sąd najwyższy i trybunał praw człowieka nie mają zastrzeżeń do działań lekarzy.
News nastawiony na wzbudzenie emocji i sprzedanie taniej sensacji i tyle.
Dziecko przeżyło 10
Czy #masterchefjunior jest ustawiony? Cężko mu uwierzyć że dziecko robi jakieś danie pierwszy raz, i jury mówi że to najlepsze jakie jedli w życiu . ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Także jeżeli ktoś mnie przekona że te dzieciaki robią makaron, suszi, filetują ośmiornice i pieczą chleb od pierwszego roku życia, uwierzę bo istnieje dużo
@Stan_Przedzawalowy widzę uswiadomiony życiowo Pan dorosły ( ͡º ͜ʖ͡º) czyli te dzieci to jednak są karły, które są najlepszymi kucharzami w Polsce ale nikt ich nie zna, bo żyją w dziurach czy ktoś steruję rękami dzieci i wychodzą im takie rzeczy?

Zapytałem Mirku bo nie wiem, nie oglądam tv, ten program gdzieś mi wpadł i bylem ciekawy jak to wygląda od strony technicznej, a Ty juz sobie
Mirki z #katowice #siemianowice #siemianowiceslaskie w poniedziałek będzie w #tvn będzie reportaż w sprawie tej firmy z ul Konopnickiej w Siemianowicach gdzie ostatnio się paliło gdyż to nie pierwszy raz nie mówiąc już o dużym smrodzie jaki się z terenu tej firmy ma miasto i okolice wydobywa szczególnie latem. Prezydent i mieszkańcy mają dość.

Tutaj info od prezydenta Siemianowic https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1840389749364409&id=100001802058118&preview_rid=1840443522692365

#slask #zanieczyszczeniepowietrza