To jest kur** dramat. Oglądam relację w TV z #marszrownosci w #lublin. Polsat News i TVN24 wysłali swoich reporterów i transmisja nim-stop, Superstacja w dzienniku informuje i pokazuje zdjęcia, Euronews w wiadomościach wspomina o tym ze to pierwszy taki marsz i ze są zajścia. A TVP? Wiec polityczny w Kielcach, Kaczyński, Morawiecki, Afera taśmowa. Ani słowa o tym, ze na ulicach Lublina policja używa armatek wodnych, a narodowcy rzucają kamieniami w
Przez prawie tydzień zmuszałem się do oglądania wieczornego wydania serwisów informacyjnych w 3 najpopularniejszych stacjach (po 2 dni każdy). Powiem Wam, że wg. mnie jedyny, jaki da się oglądać i nie dostać raka to są polsatowskie wydarzenia - trochę polityki, trochę wydarzeń z PL, trochę ze świata, coś kultury i sportu. Wszystko wyważone dość przystępnie.
Wiadomości TVP mało nie doprowadzały mnie do białej gorączki - jak słuchałem, ze początkiem całego zła była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mgdky: mnie się podobał, ale widzę, że to będzie #niepopularnaopinia i Wykopki powiedzą, żem elektorat TVN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podświadomie cały czas kojarzę Kuleszę z wyśmienitym "Krew z krwi", może dlatego mi się podobał (i w ogóle wziąłem się za oglądanie).
Końcówka spoko, tylko niech nie odjebią i żeby był ten drugi sezon.

Ah... trochę mnie #!$%@?ło, że Piotr wyjął kule z klaty w lesie i