Jeżeli wydaje się wam, że widzieliście już szczyty debilizmu na wykopie to jesteście w błędzie.

Zgadnijcie co oznacza według wykopków zdjęcie hailującego reporta TVN kręcącego pod przykrywką materiał o neonazistach:
a) reportaż to ustawka
b) redaktor jest neonazistą
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski

Według wykopków prawidłowe są odpowiedzi a) i b)


Nie zapomnijście później wkleić wszędzie obrazka z NPC, żeby dowieść jakimi bezmyślnymi botami są te hehe
źródło: comment_HmhhLLM3EBbBkYRnHNpMPchzJxuNlQO8.jpg
wPolityce wrzuciło zdjęcie dziennikarza TVN, który wczoraj odebrał nagrodę za reportaż "Polscy naziści".

Ciekawe zdjęcie, nieprawdaż? No i teraz czekam na komentarz użytkowników @dingi_dong i @wrrior usilnie zaprzeczających tezie o tym, że cała akcja mogła w ogóle być opłacona.

Jako ciekawostkę można podać fakt, że sami reporterzy dostali już za ten materiał 50 tysięcy złotych tylko w ramach jednej, nadprogramowej nagrody, tak więc nawet pomijając aspekt polityczny, cała akcja była bardzo opłacalna.
źródło: comment_tb84Y9LV63VzzUyV9GP7571Eqyn05bD5.jpg
@Pawu1on: Nie twierdzę, że to dowód na to, że akcja była ustawiona. Twierdzę, że te zdjęcie może na to wskazywać.

Fakt, że wPolityce dysponuje takim zdjęciem może oznaczać, że portal ten ma dostęp do kontrolowanego wycieku danych z prokuratury i może się niedługo okazać, że rzeczy, które teraz pisze bez dowodów, są po prostu materiałami ze śledztwa.
To nie jest najlepszy czas dla logicznego myślenia prawaków. Najpierw Morawiecki nie dopilnował KNF i wybuchła afera a wczoraj jeszcze najpierw TVN podał do sądu wpolityce za manipulacje na temat ich śledztwa dziennikarskiego o nazistach i urodzinach Hitlera w lesie. I za to samo śledztwo jeszcze dostał nagrodę dziennikarską. Ale w głowach tych co powielali to kłamstwo musiało właśnie się coś zawiesić.

Najbardziej mnie fascynuje że mimo iż jeden z oskarżonych przyznał
źródło: comment_e5YtfGTtcnWKs3TC7WwiFp6XW3SMjJpI.jpg
@husspol kupy się nie trzyma tłumaczenie tego przez naziste że było inaczej. I jeszcze jeden z nich się do wszystkiego przyznał. Ja oglądałem i widziałem nazistów a jak nie od dziś wiadomo prawacy inteligencją nie grzeszą i cała ta sytuacja mnie nie dziwi.

No chyba że jak wpolityce próbujesz manipulować i też chcesz być pozwany i wtedy udowodnisz że to nieprawda xD
@JAI2L9LAD: Też widziałem nazistów, faszystów i innych debili. Oczywiście, pomijając wyjątkowo dziwną atmosferę na nagraniu, całe ich zachowane było karygodne i niezależnie od pobudek (ideologicznych czy finansowych) powinni zostać ukarani - nigdy nie twierdziłem inaczej.

Z drugiej strony 36 mln ludzi w kraju, a urodziny Hitlera obchodzi 15 typa zaszytych w lesie. To brzmi całkiem dobrze.

a jak nie od dziś wiadomo prawacy inteligencją nie grzeszą


@JAI2L9LAD: Podobno inteligencja jest
@Kielek96: I to jest prawidłowa reakcja ze strony tvnu. Jeżeli zostaje się bezpodstawnie oczernionym to logicznym i sensownym zachowaniem jest aby to wyjaśnić, brak reakcji byłby jednoznaczny z przyznaniem się i akceptacją tego stanu rzeczy.

Z innej beczki przykładowo jakby mi publicznie zarzucano współpracę z ruskami hańbiąc moje dobre imie, depcząc mój honor to logiczne że bym poszedł do sądu aby udowodnić że tak nie jest. Podobnie jak Macierewicz podał do
Najgorzej #corpobaza
Właśnie w mojej #pracbaza znajomy który mnie podwoził do roboty poruszył w kuchni temat podróży i #wc Wojtka Cejrowskiego. Powiedział że nie rozumie takiego człowieka. Jako że wyraziłem swoje zdanie, iż jest to mój ( jeden z ulubionych ) najlepsiejszy pisarz. Oczywiście, oczy z orbit, bezdech i że Wojtek się na niczym nie zna. Po chwili rozmowy, do której dołączyła koleżanka z pracy, z którą to całkiem dobrze się żyło,
Wy #4konserwy to jednak jesteście upośledzeni, albo macie jakieś omamy xD Pół tagu w ostatnich 3 dniach zawalone o tym jak to zły tvn nie pogardza świętem niepodległości ciągle mówiąc tylko o incydentach na marszu. Tymczasem włączam wiadomości z wczoraj, przeglądam ich stronę - wszystko ładnie pięknie, podkreślane że marsz przeszedł spokojnie jak nigdy, było kilka incydentów ale były marginalne, i ogólnie zajebiście. Wy chyba macie inny tvn niż ja kurde, a
Przerażające jest to jak niektóre osoby skrajnie lewicowe kreują rzeczywistość w mediach ogólnych. Rzeczywistość która nie istnieje ale sieje ferment. Tak jak nie darzę sympatią skrajnie "prawej" strony TVP, tak jednak w
czoraj cały dzień oglądałem praktycznie tylko TVN i to ich szukanie na siłę. No bigosy różowa nie nadążała gotować. Nieważne czy centralnym czy prawym czy lewicowym, to TVN wczoraj po prostu szukał na siłę tak mocno nazizmu, faszyzmu, był tak
@PrawilnyHeniek: @kenobi_:

Co w tym nieprawdziwego?


Nic, gdzieś napisałem coś takiego? Chciałbym napisać, że możecie mieć problem z czytaniem ze zrouzmieniem ale to raczej już podchodzi pod jakieś urojenia jeśli w dwóch literach: "xD" wyczytaliście wszystkie moje myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i tak, wszędzie absolutnie wszędzie prawaki xD
#tvn #marszniepodleglosci #bekazlewactwa Wszędzie trąbią, żeby nie używać sformułowania "100-lecie niepodległości", bo ten skrót myślowy fałszywie sugeruje, że przez ostatnie 100 lat Polska byla cały czas wolna i niepodległa. Prawidłowo należy mówić "100-lecie odzyskania niepodległości". Tymczasem na TVN... #polityka
źródło: comment_PpNubdSOsdkxNhGi7VNlOPigB6DiTl5L.jpg
Prawicowy Twitter żyje od wczoraj sensacyjna informacja, że TVN zapłacił za organizację niesławnych urodzin Adolfa Hitlera. I już wszystko pozamiatane. Nieważne, że mury polskich miast i wsi patrzą się od różnego rodzaju swastyk, gwiazd Dawida na szubienicach i wszelkiej innej podobnej radosnej twórczości. Nieważne, że polskie fora internetowe zieją nienawiścią do wszystkiego, co odbiega od polskiej szaroburej ziemniaczanej normy.

To wszystko nie ma znaczenia, bo akcja z urodzinami Hitlera mogła być “wstrętną