Jeżeli wydaje się wam, że widzieliście już szczyty debilizmu na wykopie to jesteście w błędzie.
Zgadnijcie co oznacza według wykopków zdjęcie hailującego reporta TVN kręcącego pod przykrywką materiał o neonazistach:
a) reportaż to ustawka
b) redaktor jest neonazistą
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski
Według wykopków prawidłowe są odpowiedzi a) i b)
Nie zapomnijście później wkleić wszędzie obrazka z NPC, żeby dowieść jakimi bezmyślnymi botami są te hehe
Zgadnijcie co oznacza według wykopków zdjęcie hailującego reporta TVN kręcącego pod przykrywką materiał o neonazistach:
a) reportaż to ustawka
b) redaktor jest neonazistą
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski
Według wykopków prawidłowe są odpowiedzi a) i b)
Nie zapomnijście później wkleić wszędzie obrazka z NPC, żeby dowieść jakimi bezmyślnymi botami są te hehe
- Nieprzyjazny_Ziemniak
- konto usunięte
- terion
- greven
- kvvach
- +332 innych
@ZaplutyKarzelReakcji:
prawactwo ma jasną i prostą wizję świata:
- w PL nie ma neofaszymu, czyli reportaż jest ustawką
- TVN jest niemiecka i zła, czyli przebierają się za neofaszystów, żeby uderzyć w PL
rozum niepotrzebny, wystarczy wyć i pluć, my wygrać, oni przegrać, hehehe
prawactwo ma jasną i prostą wizję świata:
- w PL nie ma neofaszymu, czyli reportaż jest ustawką
- TVN jest niemiecka i zła, czyli przebierają się za neofaszystów, żeby uderzyć w PL
rozum niepotrzebny, wystarczy wyć i pluć, my wygrać, oni przegrać, hehehe
- ZaplutyKarzelReakcji
- chanelzeg
- ypoauy
- FabianBlendzior
- RedBulik
- +174 innych
@Duze_piwo: mam wrażenie, że oni właśnie funkcjonują na tak prostych schematach myślowych.
Wiedzą, że TVN jest ten zły, więc wszystko co jest przeciwko niemu automatycznie musi być prawdziwe. Żadnej refleksji, żaden logicznej myśli
Wiedzą, że TVN jest ten zły, więc wszystko co jest przeciwko niemu automatycznie musi być prawdziwe. Żadnej refleksji, żaden logicznej myśli
- chanelzeg
- konto usunięte
- RedBulik
- Nie_umre_za_ciebie
- manualnyautomat
- +113 innych


































#neuropa #4konserwy #tvn #tvpis
Impreza nie miała charskteru publicznego, celowo zrobili ją w lesie, by nikt się nie napatoczył. Innymi słowy - poza paleniem ognia i ewentualnym śmieceniem, była całkowicie legalna.