
thesc
#tvn w #faktytvn już jedzie po pisie że nie chwalili dziś unii oraz że #marszniepodleglosci jest faszystowski oraz że BYŁY RACEEEE
- davie87
- konto usunięte
- leszek-nowak-50
- rozneglizowana_swiergotka
- ShakeItOff
- +5 innych

Jestem przekonany, że ci, w większości chyba młodzi ludzie, którzy tam skandowali „raz sierpem, raz młotem, jakąś, nie usłyszałem jaką, hołotę”, właściwie nie wiedzą o jaką hołotę tam chodzi. Ale wiedzą, że to jest przeciw komuś. I że są razem przeciw komuś.

Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
935

Wykop.pl
@staryhaliny: Oficjalnie był jeden, ale samo MSWiA potwierdziło, że będzie strefa buforowa pomiędzy marszem prezydenckim a tym "oryginalnym" Marszem Niepodległości.
Wyglądało to tak jakby szły dwa marsze jeden po drugim. Przeszedł prezydencki, 5 minut przerwy i nagle idzie czoło nowego marszu narodowców.
Klimat tych marszów też był kompletnie inny - pierwszy to były rzeczywiście w znacznej mierze rodziny z