via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
#marszniepodleglosci #marszniepodleglosci2018 #tvn #faktytvn #innaredakcja #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #11listopada

TVN to już dziś nie wiedział jak krytykować marsz:

Włączyłem TVN24 a tam jakaś babka komentowała, że są dwa marsze, że wyraźnie widać podział społeczeństwa (przypomnę tylko, że opozycja w ogóle nie przyszła, a wręcz chciała zablokować marsz ;) i że w drugim marszu (narodowców) padały hasla, "które nie powinny paść" (cokolwiek to znaczy) i że pani nie czuła się bezpiecznie (ojej, ciekawe
Włączyłem TVN24 a tam jakaś babka komentowała, że są dwa marsze, że wyraźnie widać podział społeczeństwa (przypomnę tylko, że opozycja w ogóle nie przyszła, a wręcz chciała zablokować marsz ;) i że w drugim marszu (narodowców) padały hasla, "które nie powinny paść" (cokolwiek to znaczy) i że pani nie czuła się bezpiecznie (ojej, ciekawe zatem czemu nie poszła w pierwszym marszu, rządowym). No i że były race i że w ogóle jak
ok, czyli potwierdzasz, którą wersję? Były 2 marsze czy 1 marsz? ¯_(ツ)_/¯


@staryhaliny: Oficjalnie był jeden, ale samo MSWiA potwierdziło, że będzie strefa buforowa pomiędzy marszem prezydenckim a tym "oryginalnym" Marszem Niepodległości.

Wyglądało to tak jakby szły dwa marsze jeden po drugim. Przeszedł prezydencki, 5 minut przerwy i nagle idzie czoło nowego marszu narodowców.

Klimat tych marszów też był kompletnie inny - pierwszy to były rzeczywiście w znacznej mierze rodziny z
Ekspert TVN odnosi się do jednego z bardziej znanych haseł antykomunistycznych, skandowanych na Marszu:

Jestem przekonany, że ci, w większości chyba młodzi ludzie, którzy tam skandowali „raz sierpem, raz młotem, jakąś, nie usłyszałem jaką, hołotę”, właściwie nie wiedzą o jaką hołotę tam chodzi. Ale wiedzą, że to jest przeciw komuś. I że są razem przeciw komuś.


Panie ekspercie, śpieszę z wyjaśnieniem. Chodzi o czerwoną, komunistyczną hołotę. Aż dziwne, że człowiek żyjący w
i już mamy w tvn przekaz miesiąca - są DWA marsze, BRAK J E D N O Ś C I - wszyscy pod biało-czerwoną flagą? NO CHYBA NIE! zaraz wbiją do łba tej podatnej części społeczeństwa, że to jest jakaś super-istotna ważna sprawa dyskredytująca cały zamysł marszu, że to koszmar, kompromitacja i nic się nie udało

podczas gdy to nic nie znaczący fakt wobec całego przedsięwzięcia. ale zobaczycie ten przekaz zagości też
#tvpis pokaże czoło marszu - piękną, biało-czerwoną paradę z prezydentem i orkiestrą dętą,
a #tvn pokaże jak z tyłu czarny blok się szarpie z policją.
#tvrepublika - jeśli ich wcześniej nie pomylą z tvn i nie sklepią - pokaże race i patriotycznego ducha zwykłych obywateli.
Tak się robi show!
No i trzymam kciuki za Jaoka, żeby się do Adriana dopchał
#marszniepodleglosci
źródło: comment_pPWoLLIUCYiSa33Vq97xzcrJUjlMFAiF.jpg