Mirki przymierzam się do kupna trymera do brody który posłuży kilka lat i będzie spełniał wymaganie takie jak
-Do 400-max 500 jak będzie coś ciekawego
-Może być zasilany sieciowo ani trochę mi to nie przeszkadza
-ostrza stalowe (aluminium jakoś mnie nie przekonuje)
-poziomy strzyżenia na samym ostrzu od 0.7 do 3mm (dobrze jakby byla nakładka 4.5 oraz 6, wyżej mi nie zależy)
#broda #trymer #modameska (dla
-Do 400-max 500 jak będzie coś ciekawego
-Może być zasilany sieciowo ani trochę mi to nie przeszkadza
-ostrza stalowe (aluminium jakoś mnie nie przekonuje)
-poziomy strzyżenia na samym ostrzu od 0.7 do 3mm (dobrze jakby byla nakładka 4.5 oraz 6, wyżej mi nie zależy)
#broda #trymer #modameska (dla

























Myślałem nad maszynka z Allegro jakąś najtańszą, w opisie pisało, że ma 5 stopni regulacji na maszynce + nasadki. Ale nie wiem ile mm regulacji jest. Ktoś może używa jakiejś maszynki do cieniowania i chce się podzielić opinia?
#wlosy #wlosyboners #fryzjer #