Wpis z mikrobloga

@stg44: T420 jeszcze były znośnie wykonane, miały starszy typ klawiatury, dużo wygodniejszy a i były znacznie wytrzymalsze fizycznie od generację nowszego T430. Zamiast T430 kupiłbyś Della Lattitude 6430 za 100-200zł więcej w tej samej konfiguracji a nowe Lattitude 6x są dużo lepiej wykonane od nowych Thinkpadów.
@przepelnieniebuforu: Serwisowałem laptopy prawie 4 lata. Mało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W nowszych Thinkpadach u jednego człowieka nie nadążaliśmy zawiasów wymieniać (T440s), po dwóch miesiącach po przewróceniu laptopa do góry nogami klapa sama opadała luzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pierwszych Dellach 6410 (i5 1gen) ludzie narzekają że tylko 4GB RAMu wchodzi ale z RAMem DDR3 w 1gen core i3/5/7 jest jak z
@Trzyzet: Nie wiem czy mało, można by sparafrazować

talk is cheap, show me the code

Jest serwis i serwis. Nie będę wirtualnego pisiorka sobie porównywał. Liczyłem na jakieś testy poparte statystykami, bo tak dokładne dane byłby ciekawe, mniejsza. Nie używam serii s, także się nie wypowiem - może masz racje. Natomiast dużo tego sprzętu lata w firmie i jedyny problem z zawiasami to ma apple. Zresztą t440s != t430 albo coś
@przepelnieniebuforu: powiem tylko ze Delli z serii Lattitude mieliśmy tylko 3-4 sztuki na czyszczenie chłodzenia. Ale dane mogą być niemiarodajne - tych delli nie ma za dużo w Polsce i dopiero pojawiają się egzemplarze poleasingowe. W każdym bądź razie bawiłem się trochę różnymi biznesowymi lapami i według mnie dell lattitude seria 6xxx jest najsolidniej wykonana wśród biznesowek.