Wpis z mikrobloga

@goly8622: właśnie siedzę na R61 - obudowa identyczna..

Rozglądam się za czymś nowszym, ale musiałoby być równie pancerne - czy jest coś takiego na rynku?

liczby upadków tego komputera nie zliczę - a to z biurka, a to z torby, a to z auta, na płytki, beton, piach, zalany kawą,
nic mu nie jest.
serwisowany raz - jeden z zawiasów nie blokował.
  • Odpowiedz
liczby upadków tego komputera nie zliczę - a to z biurka, a to z torby, a to z auta, na płytki, beton, piach, zalany kawą,


@chodzewmoro: co Ty go, #!$%@?, na głowie nosisz? Czy w zębach? Jak można przypadkiem (chyba, że to nie był przypadeg) zrzucić z biurka laptopa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: to akurat moje gapiostwo - często musze szybko wyjść z biura, chwytam torbę z laptopem i wychodzę..
tylko gdzieś wcześniej w toku pracy otwieram torbę żeby wyjąć pieczątki, umowy, dokumenty..

no i wtedy spiesząc się - wychodząc z biura zamaszystym ruchem chwytam leżącą na biurku torbę i w momencie opuszczania ręki czas zaczyna płynąć coraz wolniej..
uzmysławiam sobie w tym momencie że torba się otwiera i laptop kolejny raz z
  • Odpowiedz
@chodzewmoro: tez mam r61, którego wiek zbliża sie powoli do 10 lat. wymieniłem wiatraczek - nowy, ze 30 zeta, procek na najmocniejszy obsługiwany (uzywany z 50 zł - trzeba bylo bios flashowac jakims custom-made z neta, ale działa), dorzucilem ramu i zainstalowalem linuksa - laptop smiga jak szalony, do neta i skype'a dla żony idealny.
  • Odpowiedz