• 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam okazję kupić t450 w stanie A- tylko nie wiem czy brać bo mam już t430 a w nim jest procek 3gen a w t450 jest 5 gen i tak się zastanawiam czy brać

#thinkpad
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś miał styczność z klawiaturami z GreenCell'a? Jak wyglądają jakościowo względem używanych oryginałów? Potrzebuje zamontować naszą "polską" ANSI. Fajnie jakby była podświetlana nawet z innego modelu, który by pasował do mojego X230. Już mnie szlag trafia pracując na ISO w wersji Duńskiej i szukając po omacku niektórych znaków.

Dodatkowo chciałbym dowiedzieć się o bateriach z GreenCella'. Rozglądam się za tą powiększoną 9 komorową. Warte są swojej ceny?

#thinkpad #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ketiow: może robi test pamięci RAM, szczególnie jeśli mu odłączyłeś baterię bios. Akurat nie w X230, ale raz w W541 i raz chyba w T450 miałam coś takiego i też się obsrałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Włącz, niech pochodzi kilka(naście) minut na tym czarnym ekranie. Jeśli to ten test ramu to w końcu ruszy.
  • Odpowiedz
  • 0
Planuje zakup czegos przejsciowego glownie do zwyklego korzystania z internetu, nauki i officea bo zabilem swojego wczesniejszego laptopa. Celuje w thinkpada t430, za jaka cene, gdzie najlepiej i jakiej konfiguracji szukac jesli mam ramy i ssdka do wlozenia od reki ze starego lapka? Na pewno wiem zeby patrzec tylko na 1600x900. I jeszcze jedno czy integra uciagnelaby jakiegos rekreacyjnego lolka od czasu do czasu czy raczej jak w cokolwiek chce zagrac to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@resseN: Najczęściej wyrwiesz absolutny standard, czyli i5-3320M na pokładzie, czasem są jakieś dodatki typu czytnik linii papilarnych (bajer, poza fajnym logowaniem do systemu za wiele zastosowań nie ma), podświetlana klawiatura (świetna rzecz, dla mnie osobiście obowiązkowa), czytnik smartcard (zbędny bajer). Czasem też jest karta WWAN (wsadzasz kartę SIM i masz neta GSM).
Z CPU to i7 35W fajnie mieć (to i tak i5 na sterydach), i7 45W to bardzo fajna
  • Odpowiedz
Mam lekko podrasowanego ThinkPada T430
Na pokładzie:

Intel(R) Core(TM) i7-3520M CPU @ 2.90GHz

16GB ramu

I wciąż zintegrowana karta graficzna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fruczek: mam E550 tylko bieda wersję HD ready i i3
Daje radę. 3.5 roku używany bardzo często w domu.

Minusem zrobiła się klawiatura. Czy jakieś zabrudzenie czy coś ale potrafi mi się dublować "z".
Matryca wiadomo słabiutka ale to był komp za 1.4k nówka bez systemu. Dołożyłem RAMu i SSD i śmiga.

Ale chcę zmienić na coś z FHD, i aby na płasko się rozkładał czyli seria T najlepiej.
  • Odpowiedz
Mirki czy t430? Czy lepiej dopłacić do t440? Budzet do okolo 1000 zl. Zastosowanie do codziennego użytku, programowanie. Czy w lepiej zwiększyć trochę budżet i kupić t450s (tylko nie widzę na AMSO a allegro jakos nie ufam).

t430 AMSO
t440 AMSO
#thinkpad
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banex: najpierw wymienisz touchpad, potem wymienisz cpu na coś 4 rdzeniowego, chłodzenie na wersję z nvidia, wsadzisz dwa duże ssd i 16gb ram... i stwierdzisz, że za tyle kasy byłby nowszy więc weźmiesz na raty 0% allegro jakiegoś t480 albo nowszego a t440p zostanie bo szkoda będzie Ci sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam,miesiąc temu kupiłem #thinkpad #t430 myślę czy zainstalować linuxa tylko nie wiem jakiego nie miałem nigdy styczność z linuxem i mógłby mi wymienić róznice między Ubuntu a mintem
Ps. Dla mnie nie ma róznicy czy wygląda jak windows 10 czy macOS

#linux #ubuntu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, ostatni Win jakiego jeszcze coś tam używałem to był właśnie 7 i to też sporadycznie, nie mam pojecia jak to działa teraz. Na serwisie pracowałem w czasach przejścia z Vista na 7 i wtedy nie dało się takich sztuczek, klucz od Visty na instalce 7 nie pasował, wiem z własnego doświadczenia bo sam tak zrobiłem raz. Jakimś cudem udało mi się aktywować
  • Odpowiedz
@S007: Pasuje jeśli stara matryca miała rozdzielczość HD+, inaczej trzeba jeszcze kupować przejściówkę. W moim przypadku obyło się bez niej, ale musiałem kupić taśmę łączącą matrycę z płytą główną.
  • Odpowiedz