Wpis z mikrobloga

Planuje zakup czegos przejsciowego glownie do zwyklego korzystania z internetu, nauki i officea bo zabilem swojego wczesniejszego laptopa. Celuje w thinkpada t430, za jaka cene, gdzie najlepiej i jakiej konfiguracji szukac jesli mam ramy i ssdka do wlozenia od reki ze starego lapka? Na pewno wiem zeby patrzec tylko na 1600x900. I jeszcze jedno czy integra uciagnelaby jakiegos rekreacyjnego lolka od czasu do czasu czy raczej jak w cokolwiek chce zagrac to szykowac sie do egpu?

#thinkpad #laptopy #komputery
  • 9
@resseN ja kupiłem swojego t430 z allegro dołożyłem jedną kostkę 4gb i SSD i śmiga spoczko a co do lola to jak główny PC jest zajęty to pykne se 2 albo 3 meczyki w lola (jeszcze dokupie podstawke Chłodzącą bo jestem bo nie lubię jak mi coś się grzeje)
@resseN: Najczęściej wyrwiesz absolutny standard, czyli i5-3320M na pokładzie, czasem są jakieś dodatki typu czytnik linii papilarnych (bajer, poza fajnym logowaniem do systemu za wiele zastosowań nie ma), podświetlana klawiatura (świetna rzecz, dla mnie osobiście obowiązkowa), czytnik smartcard (zbędny bajer). Czasem też jest karta WWAN (wsadzasz kartę SIM i masz neta GSM).
Z CPU to i7 35W fajnie mieć (to i tak i5 na sterydach), i7 45W to bardzo fajna rzecz,