W normalnym cywilizowanym kraju jak wyjdziesz na spalony i sędzia nie zobaczy, że byłeś na spalonym to albo idziesz do sędziego i mówisz, że popełnił błąd, albo mówisz, że byłeś na spalonym. A w Madrycie co? w Madrycie jak w lesie. Nie! W mandrycie jak w chlewie obsranym gównem, wyjdzie taki Madryczczyk na spalony i albo zacznie udawać, że nić się nie stało, albo strzeli gola z tego spalonego i też będzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy chcielibyście zobaczyć strim rodzinki #danielmagical i #testoviron razem?

Czy chciałbyś zobaczyć stream #danielmagical i #testoviron

  • TAK 39.8% (33)
  • A JAK! 60.2% (50)

Oddanych głosów: 83

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach