Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 439
konto usunięte via Android
- 8
Jakże dzisiaj aktualne. Prorok!
#testoviron
#testoviron

- 3
@zagorzanin: zawsze mnie to r---------a xD
- 13
- 4
@zielonylisc: Ahahahaa <3 aż sobie włączę
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Wish we could turn back time, to the good ol' days. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskiyoutube #youtube #rakcontent #polscyoutuberzy #polskiyt #testoviron
#polskiyoutube #youtube #rakcontent #polscyoutuberzy #polskiyt #testoviron

Niestety true
@Jarek567: kiedyś to było nie to co jest teraz
konto usunięte via iOS
- 6
Jedna z większych tajemnic Testovirona: dlaczego do psów mówił przodem? #testoviron

- 1
@decoy-your-crap: Nie wiadomo, on sam nie wiedział dlaczego.
- 4
- 2

- 18
NA NORMALNYM CYWILIZOWANYM PORTALU JAK NAPISZESZ WPIS I BĘDZIE ON TAK DŁUGO WISIAŁ, ŻE JAKIŚ UŻYTKOWNIK GO ZAUWAŻY, TO ALBO SIĘ TEN UŻYTKOWNIK UŚMIECHNIE PRZED MONITOREM i ZESCROLLUJE DALEJ ALBO NAPISZE KOMENTARZ " HEJ , FAJNY WPIS. POZDRAWIAM!".
A NA WYKOPIE, JA P------E, NA WYKOPIE JAK W LESIE K$^@A, NIE NA WYKOPIE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM K$^@A. NAPISZESZ COŚ I JAK TEN KTOŚ ZAUWAŻY ŻE POMYLIŁEŚ TAG ALBO MASZ INNE ZDANIE
A NA WYKOPIE, JA P------E, NA WYKOPIE JAK W LESIE K$^@A, NIE NA WYKOPIE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM K$^@A. NAPISZESZ COŚ I JAK TEN KTOŚ ZAUWAŻY ŻE POMYLIŁEŚ TAG ALBO MASZ INNE ZDANIE
@Pawlo123456: Wyjeb #pasta i wszystko będzie się zgadzać.
- 1
@Pawlo123456: CO K$^@A? CHCESZ W------L ATENCJUSZU? UMIESZ TAGOWAĆ K$^@A? WIESZ KIM JA JESTEM K$^@A? NIE MA PRACY K$^@A I MIESZKAM Z MAMĄ. JESTEM K$^@A KIMŚ, JESTEM KIMŚ K$^@A.
- 9
- 5
Znalezione dziś na hltv... http://www.hltv.org/news/20235-update-brings-back-negev-revolver
#testoviron #klejnotnilu #csgo #hltv
#testoviron #klejnotnilu #csgo #hltv
źródło: comment_AHzD11jzFm61Fyn3egNgWGd0QlBUHr2Q.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

- 0
I na dokładkę

Jak piękne było by poznać Testovirona, wyobraźcie to sobie...
Ciekawe co się z nim dzieje, ciekawe co robi, gdzie teraz jest, czy kiedykolwiek jeszcze się ujawni? Przemówi?
J--------e jak mi źle, jak mi go brakuje... Poważnie, wiele bym dał by go poznać, albo chociaż żeby dał znak życia, cokolwiek...
(
Ciekawe co się z nim dzieje, ciekawe co robi, gdzie teraz jest, czy kiedykolwiek jeszcze się ujawni? Przemówi?
J--------e jak mi źle, jak mi go brakuje... Poważnie, wiele bym dał by go poznać, albo chociaż żeby dał znak życia, cokolwiek...
(

- 8
























przepraszam Was za balagan na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazkota #smiesznykotek #smiesznypiesek #heheszki #testoviron
źródło: comment_lFesdMc7KWmZx3F0hr7oJmoAe3KP12QL.jpg
PobierzRata za kredyt we frankach ? :)