Zadzwoniłem do Instytutu Lorenca w celu zatrudnienia Polaka do koszenia trawy i mowię: "Przepraszam, czy mogę rozmawiać z Polakiem?" A gościu mi na to: "Ale jak Pan chce rozmawiać, przecież Polacy nie mówią. Oni wydają tylko jęki i pomrukiwania." Trochę się zdziwiłem, jest tu ktoś kto zna jakiegoś Polaka i jest w stanie mi to potwierdzić? #usa #biologia #testoviron
#testoviron

Zaciekawiony czym to w ogóle jest obejrzałem na yt jakąś kompilację 'the best of'. Porażka. Kononowicz też jest niepełnosprawny, ale jego filmiki były chociaż wesołe. Popek też jest wulgarny itp, ale można wyłapać satyrę i sarkazm. A to #!$%@??
@Hatespinner: W sumie gdybym sobie puścił na początek the best of to też bym nie załapał. Mogę ci napisać o co chodzi, ale to tak, jak tłumaczyć komuś żart, prawdopodobnie i tak się nie zaśmiejesz po wytłumaczeniu. Jak zobaczysz pierwszy film Testa "Kononowicz w raju" to widać że jest to parodia american dreamu i filmików o tym jak wspaniale jest na emigracji itd. Natomiast z czasem przerodziło się to w trolla
Testoviron, Friq i ten trzeci - feuerfest to są moi idole. Oni pokazują polaczkom, że jak się chce to się ma. Wy jednak zamiast tego to wolicie narzekać. Pisać te komentarze na wykopie, onecie. 15 lat już piszecie. I nic się nie zmienia. Dalej jak było tak jest. W 1999 myślałem, że jak dorosnę, to w Polsce będzie normalnie. A nie jest. Jest gorzej. Wy jedynie co potraficie to śmiać się z
@Axelio: Idolami są dla Ciebie goście, którzy muszą dowartościowywać się postując jacy to nie są zajebiści na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie średnia wieku użytkowników oscyluje w okolicach liceum? Super. Powodzenia ;)