Wnerwia mnie to Polskie podejście że ja pierdziele. Artykuł: W Polsce brakuje specjalistów. I pierwszy z brzegu ziomek wali komentarz:

"Hurr Durr specjalistów jest dużo ale HURR DURR pracodawcy szukają takie z 70 letnim doświadczeniem i 25 latami i znajomością 4 języków obcych i żeby pracował za 1500 NETTO HURR DURR"

I 300 plusów i 3 minusy XD

A jak wygląda prawda?

Jak jesteś mało ambitny to naucz się tylko angielskiego, i
Pobierz
źródło: comment_PL5WYJl2wMk86FLulHzSj9NP1WolWibJ.jpg
#tylkodzienny #nocnazmiana #heheszki #testoviron

A powiedzcie mi dlaczego jak konczy ktos z dziennej to jest tak: "Zegnajcie przyjaciele, chcialbym sie z wami pozegnac, zobaczymy sie jutro" i gra taka fajna muzyczka. A jak konczy nocna to jest tak: ŁUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUUU #!$%@? jakby ktos patroszyl kurczaka i wszedzie do okola smierdzi takim rozkladem i spalona guma i slychac pelzajace robactwo #!$%@? przed porannym blaskiem dziennej. No dlaczego tak jest?
Mircy ostatnio zgłębiam twórczość p. Łukasza Stanisławoskiego, vel. Testovirona aka Klejnotu Nilu. Naszła mnie przy tej okazji rozkmina która wymaga ankiety. Jestem ciekawy co myślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #testo #testoviron #ankieta

Zakładając, że twórczość TESTO to czysty trolling, na absurdalnym wręcz poziomie uważacie, że ten człowiek jest całkowicie normalny czy jednak nie do końca?

  • Jest całkowicie normalny. 63.3% (95)
  • Tylko mniej lub bardziej chory umysł mógł stworzyć coś takiego. 26.7% (40)
  • Sam nie wiem / Sprawdzam. 10.0% (15)

Oddanych głosów: 150