Jako, że sprawy z #testoviron obrały nieoczekiwany obrót to pozwolę sobię "aktualizacje statusu Testo" rozdzielić na dwie części. Dziś udostępnię to co chciałem udostępnić w poniedziałek, a później dodam dużo bardziej szczegółowe info. Tak więc: -Testo ciągle mieszka w carpentersville, lecz przez jakiś czas mieszkał w Oak Lawn (stąd były te filmiki "w piwnicy"). -Agnieha to tak naprawdę Joanna, na drugie ma Agnieszka. Jako, że nie chcę ujawniać personali, to tylko powiem,
Jak człowiek kiedyś wchodził na insomnie to czuł się kimś, że życie ma smak jak Sqzi po weekendzie wstawiał zdjęcie kolejnego szlaufa, którego wyrwał na imprezie z kumplami to każdy wiedział, że SOGi się posypią. Ludzie tam nie żalili się jakie życie jest #!$%@? albo jak forme trudno zrobić. Jak ktoś narzekał to zaraz mlkv go prostował a reszta użytkowników rozpisywała cykl. Tak się żyło.... a nie to co teraz...Testo jak odbierał
ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.
czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
Otóż jakiś czas temu pokazałem jej Testovirona. Na początku mówiła, ze to głupie, ale po pewnym czasie sama zaczęła go oglądać i zna więcej jego filmów ode mnie aktualnie. Niby wszystko okej, ale #rozowypasek zaczął ciągle mówić teksty Testo. Ciągle chodzi i mówi, że będzie jeździć na moim garbie albo powtarza nieustannie "kuhwa Polaczki". Ostatnio była taka sytuacja, że się zapomniała, że są moi rodzice
Mam bardzo ważne pytanie - czy ten kanał testo to tylko kanał reuploadera czy był to oficjalny kanał testo? Ostatni film wrzucony 6 lat temu.
https://www.youtube.com/user/xzczcwerttnbvv6664b