Wszystko
Wszystkie
Archiwum
tyle rodaków cebulaków fascynuje się Testem, rozpytuje o niego, szpera w necie w poszukiwaniu zaginionych filmików, pisze pasty o nim aż dziwne że w temacie nie udziela się nikt kto by go znał osobiscie- np. ze szkoły lub z nim studiował w Toruniu.
#testoviron
#testoviron
- RybstonPonte
- konto usunięte
- Masterpolska94
- konto usunięte
- 9000dk
- +10 innych
- 13
Na górze jest basen, z widokiem na całe miasto, i dzisiaj w tym basenie dzięki wam, będziemy się kąpać, będziemy skakać na główkę, będziemy pili drinki i będziemy się dobrze bawić
I co? Masz to w Polsce, masz to w Polsce no powiedz mi masz to w Polsce?
Nie masz tego w Polsce, bo nas stać #!$%@?!
#heheszki #masztowpolsce #testoviron
I co? Masz to w Polsce, masz to w Polsce no powiedz mi masz to w Polsce?
Nie masz tego w Polsce, bo nas stać #!$%@?!
#heheszki #masztowpolsce #testoviron
źródło: comment_PYo6oKVl8ZOKjpXkqBXaK6HeCfAvM4Jp.jpg
Pobierz- 1
@a2rec: Jakieś tam focisko.. w sumie...
źródło: comment_UMt8MQORiYbCnhJEz2MIphj0HPSlG2x0.jpg
Pobierz@AsuriTeyze my mamy Białka i wykop.pl po co więcej?
@baczewskyclan_: pomyśleć, że niedawno nagralem swoją wersję i podeslalem #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: ns minaturce jest "pomahancza" Testo :-(
Edit: ns minaturce jest "pomahancza" Testo :-(
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@Gopnik_BLINone: "i teraz patrzcie najlepsze ujęcie - wychodzę i światło gaszę i muzyka bęben, patrzcie PYK ija #!$%@? tylko mnie stać na takie opanowanie" mój ulubiony cytat testa XD
Ta kuhwa nie każdemu się udaje w ameryce kuhwa ja na przykład przyjechałem kuhwa z polski z bardzo małej wioski tutaj i po kuhwa 10 latach wyszedłem na ludzi kuhwa, wyszedłem na ludzi kuhwa i sram teraz na innych prymitywów kuhwa
#testoviron #cytatywielkichludzi
źródło: comment_7B5OhNjpGfX9RnahxH8E461NjQr7xYSB.jpg
Pobierz- GucciFlipFlops
- konto usunięte
- konto usunięte
- KlemensXXIV
- KaNaPa1
- +21 innych
@kaktus1202 o co dokładnie chodzi z tym tytułem "Kononowicz w raju" ktoś wie?
- 5
@NzeroZeroB: pewnie tylko najstarsi użytkownicy insomnii to wiedza
- 14
@SonyKrokiet: Twilight skurhwysyny tylko na showtime!
- 4
@SonyKrokiet: KUHWAAAAAAA RHOBACZKI
- 1
Mirki i Mirabelki z tagu #testoviron , mam pytanie. Jak nazywał się film Testovirona, w którym "częstował" Perrierem (kadr poniżej)? I drugie pytanie, jakie oryginalne nazwy miał filmik o zabanowaniu użytkownika THC (chodzi mi o pierwszą i mniej znaną drugą część)? Z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_m1ABLtYU6FZpmmukNmFtyyyTxrnTXkVZ.jpg
Pobierz- 9000dk
- Masterpolska94
- Zarax
- Freakz
- AloeVera
- +1 innych
- 3
Oryginalna nazwa to
Nie dla zera butelka perriera
Znalazłem jego profil aktualny na YT (jeżeli było to wybaczcie, ale ciężko jest się przekopać przez taką ilość postów)
https://www.youtube.com/channel/UCU8_rMi-qubTvQL8vWCruNw/featured
#testoviron
https://www.youtube.com/channel/UCU8_rMi-qubTvQL8vWCruNw/featured
#testoviron
- 3
To ja jak widzę takie posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_fOVploAKGeqIJmiNIYbJgN4ttQyAj4AR.jpg
Pobierz- 0
@AsuriTeyze: 0:35 kurła Świebodzin lepszy
- 20
Jezusieńku przenajsłodszy, ileż w tym jest prawdy... Typowa rozmowa rodaka z #emigracja z przeciętnym polakiem w Polsce. #testoviron chyba z tego czerpał inspirację.

za morde Lindy zawsze plus
- 1
- 1

- FuzzyWuzzy
- Piotreeek91
- s3b4
- konto usunięte
- GirlHasNoName
- +6 innych
- 111
Nawet mi nie dał dokończyć #!$%@?. Padł na kolana przed tym niemcem i zaczął go całować po rękach, żeby policji nie wzywał #!$%@?, bo on jest biedny. A Billy do mnie mówi:-Ty.. Zimmermann, co on #!$%@? #!$%@?? Ten #!$%@? robak – ten śmieć #!$%@?..
#testoviron #cytatywielkichludzi
źródło: comment_4OqT0XaD8yVLXHzXzl7sYXhRevOieKPT.jpg
Pobierz- 35
@kaktus1202: Ale taguj #cytatywielkichludzi
@kaktus1202: No i kurhwa wytłumaczcie mi - gdzie tu jest honor tego wielkiego narodu? Jak on mógł się tak zachować ten Polak? Ja tego nie rozumiem...
- konto usunięte
- Finesta
- Sajner
- konto usunięte
- FrankJUnderwood
- +28 innych
#testoviron #testo #bogactwo #gownowpis #heheszki #klejnotnilu #polskiyoutube #dziendobry #wygryw
Jako że od jutra muszę pisać drugi rozdział mojej gówno-magisterki, to dziś oddaję Wam efekt kilku godzin mojej pracy.
Tylko dla prawdziwych koneserów! (。◕‿‿◕。)
Dziękuję Testovironowi!
Dziękuję pomysłodawcy (rozwinąłem nieco ten pomysł, bo Testo na to zasługuje).
Dziękuję tym, którzy zrobili "Testoviron all in one" w wersji 7 i 9 godzinnej. Ukłony!
Dziękuję pewnemu Kozakowi, bez
Jako że od jutra muszę pisać drugi rozdział mojej gówno-magisterki, to dziś oddaję Wam efekt kilku godzin mojej pracy.
Tylko dla prawdziwych koneserów! (。◕‿‿◕。)
Dziękuję Testovironowi!
Dziękuję pomysłodawcy (rozwinąłem nieco ten pomysł, bo Testo na to zasługuje).
Dziękuję tym, którzy zrobili "Testoviron all in one" w wersji 7 i 9 godzinnej. Ukłony!
Dziękuję pewnemu Kozakowi, bez
- mateusz-bylinski
- 9000dk
- szwedzkikucharz
- BajaScorpions
- Zarax
- +3 innych
- 4
Dlaczego TESTO nie używał gogli narciarkich jak zjeżdżał na nartach w Nevadzie??
Bo biednemu zawsze wiatr w oczy.
#testoviron #testo #bogactwo
Bo biednemu zawsze wiatr w oczy.
#testoviron #testo #bogactwo
- Kaann
- xanieeee
- konto usunięte
- konto usunięte
- SonyKrokiet
- +16 innych
- 4





































#testoviron #pilkanozna
źródło: comment_PuvoZkFh5VOAnhdKVSL3R2GPGcP6Mn3P.jpg
Pobierz