Może byście coś mądrego napisali? Jak ktoś to celnie ujął. Testoviron nie zostawił swojego dziedzictwa dla całego narodu, ale jedynie dla garstki. Czasy ostateczne nadchodzą niestety. Zapowiadane przez Majów. Z tym, że durnie z New Age specjalnie skłamali, że to będzie rok 2012, żeby temat wyśmiać, że już nigdy nic się nie stanie. 2018 trzy zaćmienia słońca. 2020 trzy zaćmienia księżyca!

https://bzymbzymk.wordpress.com/blog/
#testoviron
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy wy ludziska jesteśta poważne? Napisałem wam info o tym, że przepowiednią z dość dokładnym odwzorowaniem, symboliką i zapisem dat astronomicznych i dat w ogóle był testo! Tymczasem z waszej strony absolutny brak zainteresowania. Myślicie, że Łukasz Stanisławowski robił to po to, aby nikt nie odkrył jego głębi! Hasz tag poświęcony testovironowi a wy nic nie rozumiecie z jego przekazu, co czyni was nikim innym w jego oczach jak Blendziorami. Ja rozumiem,
"Tego dnia głos ma przede wszystkim Polonia mieszkająca w różnych zakątkach świata. Spacerując po Dworcu Morskim wirtualnie spotkamy 13 emigrantów, którzy opowiedzą nam swoją historię – czasem dramatyczną, czasem zabawną, ale zawsze poruszającą. Na nagrania w wersji audio i wideo będzie można się natknąć w nietypowych miejscach Muzeum."

http://www.polska1.pl/pl/dzialania/aktualnosci/od_ucha_do_ucha_-_majowka_w_muzeum

NO JAK TAM, PSY PIEHDOLONE?

#testoviron