Gdzie testoviron popełnił błąd? Ja uważam, że mógł swoje filmy ośmieszające polaków nagrywać od samego początku w języku angielskim, ponieważ polaczki niczego nie rozumieją. Nie rozumieją tego, że 2 rolexy odnoszą się do drugiej po potopie zagładzie ziemi a 3 pomidory z czego jeden wrzucony do kosza z kopertą i dolarami oznacza, zachowanie na słońcu ( dni ciemności). Testo gardzi nosaczami sundajskimi a i również jego uczniami, którzy tylko takich udają a
@dyndadeukko:

Co to za spam?

PS. Żaden fan testo nie uważa się za nasladowce testo. Sam król mówił ,że jesteśmy #!$%@? bo zrobiliśmy sobie z niego bożka. Trzeba mieć to na uwadze, że król jest tylko jeden. A gdy ktoś cytuję króla to zarazem przyznaje, że jesteśmy niewarci nawet zgnilych pomidorów z jego garbage can.
Słowem: wszyscy jesteśmy nosaczami, i to jest choroba o ktoej trzeba zdać sobie sprawę i z
ej mirki mam głupi pomysł, potrzeba do niego dwóch osób i tego dzieła poniżej (zdjęcie by @lskx). Zabawa polega na tym że wybieramy się do jakiegoś muzeum albo galerii, wieszamy i sprawdzamy ile ludzi będzie zainteresowanych i jak szybko ktoś z obsługi się zorientuje że Gierymski jednak nie namalował Testovirona z rolexami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #glupiewykopowezabawy #sztuka #testoviron
Gent - ej mirki mam głupi pomysł, potrzeba do niego dwóch osób i tego dzieła poniżej ...

źródło: comment_AJ0yPWHDywQAcDvPE91IpIUedPjQf7IN.jpg

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.