Gdzie testoviron popełnił błąd? Ja uważam, że mógł swoje filmy ośmieszające polaków nagrywać od samego początku w języku angielskim, ponieważ polaczki niczego nie rozumieją. Nie rozumieją tego, że 2 rolexy odnoszą się do drugiej po potopie zagładzie ziemi a 3 pomidory z czego jeden wrzucony do kosza z kopertą i dolarami oznacza, zachowanie na słońcu ( dni ciemności). Testo gardzi nosaczami sundajskimi a i również jego uczniami, którzy tylko takich udają a
PS. Żaden fan testo nie uważa się za nasladowce testo. Sam król mówił ,że jesteśmy #!$%@? bo zrobiliśmy sobie z niego bożka. Trzeba mieć to na uwadze, że król jest tylko jeden. A gdy ktoś cytuję króla to zarazem przyznaje, że jesteśmy niewarci nawet zgnilych pomidorów z jego garbage can. Słowem: wszyscy jesteśmy nosaczami, i to jest choroba o ktoej trzeba zdać sobie sprawę i z
Zawsze mnie zastanawia skoro Testo ma tylu fanów, ludzie pytają o niego to dlaczego jeszcze nikt nie wybrał się do Carpentersville sprawdzić czy jeszcze tam mieszka? Zrobić aktualne zdjęcie domu. Odpowiedź jest oczywista dlaczego
@imargam_2137: marzy mi się zapukać do Jego drzwi, i powiedzieć: "dzień dobry, przyszedłem skosić Panu trawe". Potem dostać dolara i żyć jak król w Polsce
ej mirki mam głupi pomysł, potrzeba do niego dwóch osób i tego dzieła poniżej (zdjęcie by @lskx). Zabawa polega na tym że wybieramy się do jakiegoś muzeum albo galerii, wieszamy i sprawdzamy ile ludzi będzie zainteresowanych i jak szybko ktoś z obsługi się zorientuje że Gierymski jednak nie namalował Testovirona z rolexami ( ͡°͜ʖ͡°) #heheszki #glupiewykopowezabawy #sztuka #testoviron
Siema, tu Spejson! Szukam tutaj naukowego wytłumaczenia dlaczego to nie #testoviron jest autorem memów o #polak. Gdzieś to tu kiedyś czytałem, a chciałbym sobie odświeżyć. Jest szansa?
Miałem sen w którym to 4 litry mleka w Polsce kosztował tyle co galon w USA niestety obudziłem się z podniecenia i przypomniałem sobie w jakim #!$%@?**ym stanie jest nasza gospodarka i uświadomiłem sobie że nigdy nie pozwolę sobie na to co typowy Jankes ( ͡°͜ʖ͡°) #testoviron
#testoviron Wiele filmów testo jest zaginionych. Z tego co patrzyłem na nagranie to jest tam chyba kilka zrzutów z tych, których już nigdzie nie ma. https://www.youtube.com/watch?v=T-RAzI8PQHM Ma ktoś może nagranie ze złotym sygnetem?
#testoviron #pdk #malarstwo #sztuka
źródło: comment_02yMM9KGv6DctAgZIVfHnq2nQxbhUopm.jpg
Pobierz