Wszystko
Najnowsze
Archiwum
15
Czarna mapa pogody Australii. Najgoręcej od 80 lat

W Australii utrzymują się najwyższe temperatury od czasu II wojny światowej. W niektórych regionach upał sięga nawet 48°C.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@ZajebistyDuda: torfowiska kolo czarnego Dunajca
@Solitary_Man: "podbijam" -8 ;-)
#temperatura czarny Dunajec - 19.5
- 0
@Little_Juice: nic, strona do temp ^^
- 1
4
Czad i mróz wciąż zabijają. Są kolejne ofiary...

Jedna osoba zmarła minionej doby w łódzkiem w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, z kolei w województwie opolskim jedna osoba zmarła z powodu wychłodzenia organizmu. Od 1 listopada 60 osób zmarło z wychłodzenia, a od 1 października - 30 osób zmarło po zatruciu tlenkiem węgla.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
-19 milo #temperatura
źródło: comment_FBLk8T6IV0Hty8zMKmToYOwzepmNe6cM.jpg
PobierzZimno na Podhalu #temperatura
źródło: comment_mGHptkepuw45VdX18Uxda2KO7ctqYUgq.jpg
Pobierz@Solitary_Man: -1
- 1
@Little_Juice: w. Krośnie - 7.6
Fajnie 2.5 stopnia wyczuwam powódź a w nocy lodowisko xD #pogoda #temperatura
+5
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: u mnie wczoraj - 16 dziś - 1
- 0
@Solitary_Man: wyślij mi pocztą -5 i trochę śniegu :-)))
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@curveMiko wcale nie bylo dzis tutaj tego 20 razy
Ładnie wzrosła #temperatura z rana
źródło: comment_3ijhbrqKBwsoLn52izb8LgEtwYGsUoel.jpg
Pobierz@Solitary_Man: na co ci termometr w polu? Ziemniakom Sprawdzasz temperaturę?
- 1
@Little_Juice: :P u mnie co roku. rok temu chyba 18, a 3 albo 3 lata temu 24 chyba max:D
Na Podkarpaciu -14 stopni xD #temperatura
- 0
@PrawieJakBordo: I prawie 800 % jakość powietrza
@Solitary_Man: W brozowie 1200 XD
A u mnie nie ma czujnika
A u mnie nie ma czujnika
#temperatura - 8
@Solitary_Man: minus? seerio?!
- 1
- 3
źródło: comment_R4Y3NW83jCJXnjfAAuQZRJF5kqvyKhGZ.jpg
PobierzJaka jest optymalna temperatura w domu?
- 17℃ 3.1% (12)
- 18℃ 1.8% (7)
- 19℃ 5.4% (21)
- 20℃ 16.3% (63)
- 21℃ 31.8% (123)
- 22℃ 20.2% (78)
- 23℃ 10.3% (40)
- 24℃ 6.5% (25)
- 25℃ 1.8% (7)
- 26℃ 2.8% (11)
@Helonzy od 21 do 37 max
konto usunięte via Android
- 4
@Helonzy ja mam na noc 18 stopni a w dzień 21 czasem 22
Hejka, potrzebuje jakiś w miarę dobry rejestrator temperatury i wilgoci do pokoju z możliwością automatycznego zapisu danych. Ktoś coś może polecić? Taguje #raspberrypi bo mam go gdzieś w swojej rupieciarni i może się przyda i dodatkowo wołam #mieszkanie #temperatura #wilgoc #rejestrator #elektronika
- 1
@Spamik: malinka to przerost formy nad treścią. Może sam ESP8266 wystarczy i jakiś serwer do rejestrowania danych.
- 1
@Spamik: esp8266 na nieg wrzucasz gotowy soft espeasy i dodajesz czujnik temp Albo ds18b20 albo dht22 czy co tam innego wolisz. I masz na stronce esp dane o temp. Mozesz to wysłać bez kombinowania od razu na dowolny serwer obsługujący MQTT albo na malince postawic domoticz i tam zbierać i archiwizować.
Mam do was pytanie czy jeden,kilka stopni C. Robi wam jakas znaczącą różnice? I kiedy mówicie że jest zimno/ciepło? Gdzie jest ta granica gdzie nawet stopień do góry/w dół robi znaczącą różnice? #kiciochpyta #temperatura #pytanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@kitcre: dalej Ci mówię że odpowiedź na pytanie jest uzależniona od uwarunkowań odbiorcy
- 0
@koxiak a ja dalej pytam jaka jest granica Wasza bo "wam" pytam się czy jest jakaś mała granica odczuwalnej złej/dobrej temperatury dla kogoś i ile ona wynosi :) np. składasz coś i jest różnica 1mm na częściach, da się to złożyć i się trzyma ale przy 1,01mm cała konstrukcja pada i nie da się jej złożyć :p
+4
#temperatura
#temperatura
-1 brr
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: -7
- 0
@MalpigwaltXXXX: to brr x7 :-(
A wiec ja kolejny, miło było zegnajcie - od 48h temp powyżej 39 a lekami zbijam do 38, już nawet 40,3 było. To już nie męska grypa #choroba #temperatura #zegnajcie
źródło: comment_ljYv86eClyr9DJ52SqKsYYazQoCT0KCt.jpg
Pobierz@arael: minuta ciszy za kolejnego niebieskiego [*]














#temperatura #mapy #ciekawostki #morze
źródło: comment_zsSWUav83udswd3mXOBPCQENB4jljWHg.jpg
Pobierz