@Baton332: wygooglałam i taka informację znalazłam:

> Z powodu zimnego Prądu Benguela wzdłuż wybrzeża Atlantyku temperatury spadają zdecydowanie w porównaniu z innymi obszarami kraju. Przeważający południowy wiatr jest ochładzany przez Prąd Benguela w takim stopniu, że na tej wysokości nie zachodzi tworzenie się chmur. Mimo to nad Atlantykiem rozwija się mgła, która płynie wzdłuż pasa wybrzeża przez około 200 dni rocznie, a która może przeniknąć kilka kilometrów w głąb lądu.
  • Odpowiedz

@Spamik: esp8266 na nieg wrzucasz gotowy soft espeasy i dodajesz czujnik temp Albo ds18b20 albo dht22 czy co tam innego wolisz. I masz na stronce esp dane o temp. Mozesz to wysłać bez kombinowania od razu na dowolny serwer obsługujący MQTT albo na malince postawic domoticz i tam zbierać i archiwizować.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam do was pytanie czy jeden,kilka stopni C. Robi wam jakas znaczącą różnice? I kiedy mówicie że jest zimno/ciepło? Gdzie jest ta granica gdzie nawet stopień do góry/w dół robi znaczącą różnice? #kiciochpyta #temperatura #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@koxiak a ja dalej pytam jaka jest granica Wasza bo "wam" pytam się czy jest jakaś mała granica odczuwalnej złej/dobrej temperatury dla kogoś i ile ona wynosi :) np. składasz coś i jest różnica 1mm na częściach, da się to złożyć i się trzyma ale przy 1,01mm cała konstrukcja pada i nie da się jej złożyć :p
  • Odpowiedz