Mirki, macie jakiś sposób, żeby się podnieść z choroby na kilka godzin? Bolą mnie gnaty i gardło, trochę katar, jestem przybity, może mam troche temperatury, ale raczej niedużo, maks. stan podgorączkowy. Potrzebuje dzisiejszego wieczora być w świetnej formie, będę musiał dużo i trzeźwo myśleć. Jest jakiś sposób, żeby się podnieść na nogi powiedzmy do północy? Wziąłem Apap Extra póki co, czekam czy coś zadziała.
#grypa #przeziebienie #bolgardla
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sublingual: jak jest wysoka to zbijamy (chyba że chcemy się męczyć, ale wyzdrowieć naturalnie) i ibuprofen jest i przeciw zapalny i przeciw bólowy (ale niszczy ślozuwkę żołądka)
  • Odpowiedz